Медики Закарпатської обласної лікарні отримали відзнаки Ради нацбезпеки і оборони України

12 Січня 2024, 17:46
Медики Закарпатської обласної лікарні отримали відзнаки Ради нацбезпеки і оборони України 740
Медики Закарпатської обласної лікарні отримали відзнаки Ради нацбезпеки і оборони України

Фахівців Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. А.Новака нагородили відзнаками Ради нацбезпеки і оборони України.

Як повідомляють на сайті обласного медичного закладу, з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну медики Закарпатської обласної клінічної лікарні імені Андрія Новака призвані до лав Збройних Сил України і сьогодні захищають нашу країну від ворога. 

Також повідомляється, що розпорядженням Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексія Данілова двох медичних сестер медзакладу Ганну Понзель та Христину Бисагу нагородили відзнаками РНБОУ ІІ ступеня за особисту хоробрість, самовідданість і мужність, виявлені у зміцненні обороноздатності та безпеки України.

«Сьогодні на фронті перебуває 31 особа, з яких не тільки наші колеги, але і їх близькі, що боронять державу на передовій та у військових медичних закладах. Колектив Закарпатської обласної лікарні ім. А. Новака щиро вітає колег з відзнакою, бажає міцного здоров’я, витримки та скорішого повернення всіх захисників та захисниць додому. Щирі співчуття тим, хто втратив близьких та рідних», – наголошує директор медзакладу Юрій Яцина.

Коментар
18/04/2024 Четвер
18.04.2024
17.04.2024