На Рівненщині через негоду і сильний мороз дві людини померли від переохолодження

08 Січня 2024, 13:41
На Рівненщині через негоду і сильний мороз дві людини померли від переохолодження 593
На Рівненщині через негоду і сильний мороз дві людини померли від переохолодження

Через негоду і сильний мороз на Рівненщині зареєстрували два смертельні випадки від переохолодження.

Про це стало відомо під час наради з головними лікарями медзакладів та представниками профільного департаменту, повідомляє Рівненська ОВА.

Також на нараді обговорили контроль температурного режиму в лікарняних палатах, доставку ліків в аптеки, роботу військово-лікарських комісій, реагування під час негоди та стан вакцинації на Рівненщині. 

«Важливо, аби під час морозів у лікарняних палатах було тепло. Саме тому ми запровадили щоденний контроль температурного режиму. Окрім того, через замети та ожеледицю посилили увагу також на логістичні маршрути при доставці ліків. Медикаменти та безкоштовні препарати пакета «Доступні ліки» повинні бути в кожному селі та селищі», – сказав перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Так, за інформацією медиків, вихідними на гарячу лінію 103 надійшло 1876 дзвінків, медики зробили 105 виїздів чергових бригад. В області сталося 10 ДТП, у яких постраждала 21 особа, одна людина загинула.

Через негоду і сильний мороз зареєстрували два смертельні випадки від переохолодження. 

Також у Рівненській ОВА нагадують, що в області розгорнуто мережу із чотирьохсот Пунктів незламності. Там можна обігрітися та випити гарячого чаю.

Коментар
18/04/2024 Четвер
18.04.2024
17.04.2024