Фтизіопульмонологічні та протитуберкульозні центри отримали нове обладнання від Глобального фонду

20 Грудня 2023, 09:02
Фтизіопульмонологічні та протитуберкульозні центри отримали нове обладнання від Глобального фонду 1202
Фтизіопульмонологічні та протитуберкульозні центри отримали нове обладнання від Глобального фонду

Медичні заклади України, зокрема фтизіопульмонологічні та протитуберкульозні центри, отримали нові функціональні ліжка та відеобронхоскопи  OLYMPUS MAF-GM2.

Отримали медзаклади це обладнання у межах співпраці Міністерства охорони здоров'я, Центру громадського здоров'я та Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, повідомляє Центр громадського здоров'я. 

Так, передано 309 функціональних ліжок на суму понад 28 мільйонів гривень до 18 регіонів: м. Київ, Київської, Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Полтавської, Тернопільської, Хмельницької, Херсонської, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей. 

Функціональні ліжка призначені для забезпечення максимально комфортного розміщення пацієнта під час тривалого перебування в лікувальному закладі чи в ході реабілітаційного періоду. Вони дозволяють регулювати положення пацієнта, необхідних для профілактики, догляду, лікування, обстеження та сну й відпочинку, а також забезпечує транспортування пацієнта в ліжку з палати. 

18 відеобронхоскопів OLYMPUS MAF-GM2 на суму понад 18 мільйонів гривень отримали медзаклади 13 регіонів. Обладнання вже ввели в експлуатацію, а медпрацівники пройшли навчання з застосування обладнання. Його вже активно використовують у Київській, Вінницькій, Житомирській, Івано-Франківській, Львівській, Миколаївській, Рівненській, Закарпатській, Херсонській, Хмельницькій, Кіровоградській, Харківській та Чернівецькій областях. 

Відеобронхоскопи OLYMPUS MAF-GM2 використовуються з допоміжним обладнанням для втручань на дихальних шляхах, у тому числі для ендоскопічних терапевтичних, діагностичних процедур й обстежень з метою виявлення анатомічних особливостей дихальних шляхів, інтубації трахеї/бронхів і відновлення їхньої прохідності.

Читайте також: Проєкти Волині у сфері охорони здоров’я отримають фінансування Європейського Союзу

 

Коментар
21/05/2024 Понеділок
20.05.2024
19.05.2024