У Ковельському МТМО пацієнтам із застудними хворобами пропонують оздоровитись у соляній шахті

08 Грудня 2023, 15:37
У Ковельському МТМО пацієнтам із застудними хворобами пропонують оздоровитись у соляній шахті 684
У Ковельському МТМО пацієнтам із застудними хворобами пропонують оздоровитись у соляній шахті

У Ковельському МТМО пацієнтам, на здоров'я яких нестійка зимова погода має негативний, радять скористатися порадою та відвідати єдину в місті професійну соляну шахту.

Як розповідають на сторінці медзакладу у фейсбуці, галокамера – це унікальний природній немедикаментозний метод оздоровлення. Цілющі властивості натурального сольового аерозолю сприяють профілактиці респіраторних захворювань, очищенню дихальних шляхів, підвищенню імунітету, зміцнюють нервову систему.

Стіни соляної шахти облицьовані сіллю з Солотвинського родовища. Галогенератор з мікропроцесорним лазерним контролем постійно підтримує необхідну концентрацію солі у повітрі, додаючи високодисперсний аерозоль хлориду натрію. Це очищає повітря від мікробів, вірусів та алергенів.

Галотерапія є ефективною при застудних захворюваннях (грип, ГРВІ, фронтит, синусит, тонзиліт, фарингіт), при захворюваннях бронхолегеневої системи (трахеїт, бронхіт, бронхіальна астма, пневмонія), при алергіях різного походження.

«Не варто займатись самолікуванням, адже процедура протипоказана при багатьох захворюваннях. Показання та протипоказання щодо курсу лікування/профілактики визначаються лікарем», – нагадують у Ковельському МТМО.

Соляна кімната знаходиться за адресою: вул. Олени Пчілки, 4 (реабілітаційне відділення).

Коментар
25/02/2024 Субота
24.02.2024
23.02.2024