В Україні збудують найбільший центр реабілітації для військових

08 Грудня 2023, 10:04
В Україні збудують найбільший центр реабілітації для військових 2077
В Україні збудують найбільший центр реабілітації для військових

В одній із областей України з’явиться сучасний реабілітаційний центр для військовослужбовців.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.

Міноборони і всеукраїнський проєкт RECOVERY домовилися про партнерство та співпрацю. В рамках спільного проєкту запланована реконструкція найбільшого реабілітаційного центру для військовослужбовців в одній із областей України.

«Сьогодні було зроблено ще один крок для створення сучасної системи реабілітації військовослужбовців. Сподіваюсь, що співпраця із благодійними організаціями буде розширюватись і якомога більше чоловіків і жінок будуть повертатись до лав Збройних сил або додому здоровими» – заявила заступниця міністра оборони Наталія Калмикова.

Місце розташування майбутнього проєкту не розголошується з міркувань безпеки. Заклад зможе надавати допомогу понад 100 захисникам та захисницям одночасно.

Читайте також: Медична евакуація військових на лікування за кордон: як потрапити

«У рамах партнерства ми плануємо запуск одного з найпотужніших реабілітаційних центрів всеукраїнської мережі RECOVERY — проєкту, що заснували та втілюють у життя Віктор і Олена Пінчуки. Новий центр створять за світовими стандартами інклюзивності й технологічності, як і всі центри мережі. За кількістю ліжко-місць — не матиме аналогів» — керівниця проєкту RECOVERY та членкиня правління «Фонду Віктора Пінчука» Світлана Гриценко.

Міноборони закликає благодійні фонди та громадські організації приєднуватись до допомоги та співпраці у сфері реабілітації та відновлення здоров'я наших військовослужбовців.

Як повідомлялося, раніше у Рівному представили реабілітаційний центр для військовослужбовців, створений на базі відділення неврології та нейрореабілітації міської лікарні №2, центр став восьмим у національній мережі RECOVERY.

Окрім того, аналогічний реабілітаційний центр планують створити на базі Волинської обласної клінічної лікарні.

Коментар
25/02/2024 Субота
24.02.2024
23.02.2024