Львівські офтальмологи прооперували 13-річного хлопчика з пухлиною ока. ФОТО

04 Грудня 2023, 18:20
Львівські офтальмологи прооперували 13-річного хлопчика з пухлиною ока 400
Львівські офтальмологи прооперували 13-річного хлопчика з пухлиною ока

У львівській лікарні прооперували 13-річного Сашка, у якого під час планового огляду лікарі помітили пляму на оці. Оперативне втручання провели медики Льівської дитячої лікарні Святого Миколая.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці медзакладу.

Бабуся, яка сама виховує Сашка, звернулася по допомогу до офтальмологів лікарні Святого Миколая тоді, коли пляму на оці виявили під час огляду. Медики підтвердили, що новоутвір потрібно видалити.

Сашкові призначили операцію, але він захворів на грип, через що її довелося перенести. За два тижні пляма збільшилася: поширилася від кутика ока до зіниці. Також Сашко почав відчувати пухлину — зʼявилися поколювання та дискомфорт.

У дитячій лікарні Святого Миколая хлопчика невідкладно прооперували. Фрагменти пухлини направили на дослідження — вона виявилася доброякісною.

«Поступово зір Сашка покращується. На контрольних оглядах він уже потрохи знімає повʼязку з правого ока. Хлопчик вірить, що все буде добре і ця маленька неприємність не зіпсує його мрії стати професійним веслувальником та взяти участь в чемпіонатах світу та Європи», — розповіли на фейсбук-сторінці лікарні.

Коментар
25/02/2024 Субота
24.02.2024
23.02.2024