Громади Одещини доєдналися до реалізації проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я»

04 Грудня 2023, 11:37
Громади Одещини доєдналися до реалізації проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» 251
Громади Одещини доєдналися до реалізації проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я»

В Україні 19 громад із семи областей долучилися реалізації проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я».

Регіональні команди на Київщині, Вінничині, Одещині, Чернігівщині, Тернопільщині, Житомирщині та Івано-Франківщині провели серію робочих зустрічей «Співпраця задля захисту громади від інфекційних хвороб», повідомляють у Національному порталі з імунізації. 

Ці зустрічі зібрали вже близько 400 осіб, які на рівні фокусних громад є експертами та лідерами думок у сферах охорони здоров’я, освіти, соціального обслуговування населення, ЗМІ, волонтерства та неурядового сектору.

Під час зустрічей громади презентували успішні кейси, а також наявні ресурси та можливості, які можуть бути задіяні для успішної реалізації проєкту. Окреслювали виклики, які є пріоритетними у вирішенні, аби забезпечити захист здоров’я громад, передусім від інфекційних захворювань.

Читайте такожПонад 15 тисяч дітей Одещини матимуть доступ до персоналізованої реабілітації

Регіональні команди у складі координаторів з вакцинації, експертів з громадського здоров’я та менеджерів – фахівців Обласних центрів контролю та профілактики хвороб МОЗ України розповідали про цілі та завдання проєкту, а також презентували заходи, які вже заплановані для впровадження у цьому проєктному році, передусім у напрямку імунопрофілактики.

Попереду ще проведення робочих зустрічей у 13 громадах.

Читайте також: Пацієнти з Одещини та Львівщини отримують лікування від СМА завдяки препарату «Spinraza»

Коментар
25/02/2024 Субота
24.02.2024
23.02.2024