У Рівному чоловік напав на працівників «швидкої», які приїхали на виклик до його батька

02 Грудня 2023, 17:12
У Рівному чоловік напав на працівників «швидкої», які приїхали на виклик до його батька 624
У Рівному чоловік напав на працівників «швидкої», які приїхали на виклик до його батька

На лінію 103 Рівненського обласного центру екстреної меддопомоги надійшов виклик від жінки, яка повідомила, що її 75-річний сусід потребує медичної допомоги. Він був без свідомості. 

Про подію, яка трапилася 1 грудня, повідомляють у Рівненському обласному центрі екстреної меддопомоги. 

За вказаною адресою об 11:16 годин прибула спеціалізована лікарська бригада Рівненської станції екстреної медичної допомоги у складі лікарки Олександри Старової, фельдшерів Ольги Сомової, Вікторії Євчук та водія Сергія Кузьміна.

Медики не могли потрапити у квартиру, щоб оглянути пацієнта та надати йому допомогу, бо цьому перешкоджав його син. Чоловік агресивно поводився та лаявся до медиків. Зважаючи на ризик для здоровʼя та життя пацієнта, а також небезпеку для працівників «швидкої», лікарка бригади Олександра Старова натиснула на «тривожну кнопку». Медики повернулися в автомобіль «екстренки».

Агресивний родич вибіг на вулицю та почав бити по авто «екстренки», лаявся та намагався потрапити всередину.

За декілька хвилин приїхала Державна служба охорони. Вони вгамували чоловіка. 

Тільки після цього бригада «екстренки» змогла без перешкод оглянути та надати потрібну допомогу відповідно до протоколу МОЗ 75-річному пацієнту, який лежав на підлозі у квартирі. Попередній діагноз: поверхнева травма вуха, закрита черепна-мозкова травма. Чоловік відмовився від госпіталізації.

Про подію повідомлено поліцейським. 

 

Коментар
25/02/2024 Субота
24.02.2024
23.02.2024