Лікарі з Одеси, Херсона, Рівного та Ужгорода взяли участь у всеукраїнській конференції для ендоскопістів. ФОТО

02 Грудня 2023, 13:41
У Львові відбулася всеукраїнська конференція для ендоскопістів. 1318
У Львові відбулася всеукраїнська конференція для ендоскопістів.

У Львів зʼїхалися лікарі з усієї України, аби взяти участь у дводенній Науково-практичній конференції з ендоскопії «ENDOSCOPY DAYS LVIV».

Вона вперше відбувається в західних областях і проходить у Лікарні Святого Пантелеймона Першого медобʼєднання Львова, повідомляють на сторінці Львівської лікарні у фейсбуці

Учасники – лікарі з Харкова, Одеси, Дніпра, Запоріжжя, Херсону, Черкас, Вінниці, Рівного та Ужгорода. Більш як 130 приїхали особисто та ще 160 приєдналися онлайн. Мета – ознайомитися з найсучаснішими технологіями, обладнанням та методиками ендоскопії шлунково-кишкового тракту. І все це – на засадах мультидисциплінарного підходу з демонстрацією клінічних кейсів.

Протягом двох днів конференції заплановано 20 операцій. Надскладні і максимально цікаві для спеціалістів ендоскопічного напрямку випадки. Пацієнтів наші спеціалісти підбирали пів року.

Хірургічні втручання відбуваються в двох операційних паралельно – з прямими трансляціями у лекційну конференц-залу. Під час «включень» лікарі в операційних коментують найважливіші етапи. Учасники мають можливість задавати питання.

«Ми маємо в нашій Лікарні чудову ендоскопію і, впевнений, що з цієї конференції ви вийдете з великим багажем знань, який зможете використовувати в своїх лікувальних закладах. Ви маєте трансляції з операційних, це не буде просто лекційна конференція, в цьому її велика цінність» – під час відкриття заходу зазначив Олег Самчук, генеральний директор Першого медобʼєднання Львова.

 
Коментар
25/02/2024 Субота
24.02.2024
23.02.2024