У Володимирському ТМО вперше вилучили донорські органи для трансплантації

01 Грудня 2023, 19:56
У Володимирському ТМО вперше вилучили донорські органи для трансплантації 1021
У Володимирському ТМО вперше вилучили донорські органи для трансплантації

У Володимирському медоб'єднанні вперше провели вилучення органів у донора для трансплантації. Донором стала жінка, яка перенесла повторний інсульт.

Про це повідомляють на сторінці медзакладу у фейсбуці

Як повідомляють у Першому медичному об'єднанні Львова, дати шанс на повноцінне життя одразу двом жінкам вдалося завдяки допомозі колег з Володимирського ТМО.

Напередодні команда Центру трансплантології Львів спільно з володимирськими хірургами виконала забір двох донорських нирок, які згодом пересадили у Львові.

Одну з них отримала пані зі Львова, яка вісім років мала хронічне захворювання нирок, іншу – пані з Червонограду, яка хворіла дев'ять років. Обидві, аби жити, змушені були відвідувати гемодіаліз.

Донором для них стала пацієнтка, яка померла через повторний інсульт. Після того, як лікарі діагностували смерть мозку, відбулася важка розмова з сім’єю. Вони погодилися віддати органи рідної людини заради порятунку інших.

Усі операції минули успішно. Пацієнти у стабільному стані. Попереду – період відновлення.

«Дякуємо директорці Володимирського ТМО Тетяні Ващук за надзвичайно добре організовану роботу, яка дала шанс на повноцінне життя кільком людям. Також дякуємо лікарям, трансплант-координаторам та усім, завдяки кому ці операції відбулися. Звісно, найбільші слова подяки і водночас глибокі співчуття висловлюємо родині донорки. Світла пам'ять! Вічна вдячність!», – йдеться у дописі.

Коментар
25/02/2024 Субота
24.02.2024
23.02.2024