У Волинському медінституті започаткували у школах новий студентський проєкт

28 Листопада 2023, 11:34
У Волинському медінституті започаткували у школах новий студентський проєкт 410
У Волинському медінституті започаткували у школах новий студентський проєкт

Студенти Волинського медичного інституту започаткували проєкт, в якому діляться здобутими знаннями та вміннями зі школярами.

Нещодавно майбутні медсестри та акушерки організували з учнями Луцького ліцею № 9 бесіду – круглий стіл на тему сексуальної освіти «Відверта розмова про ваш інформований вибір», йдеться на сторінці Волинського медичного інституту у фейсбуці

Працювали з учнями Юлія Беляєва (М-41), Катерина Шикалюк (М-41) та Катерина Дацюк (А-32), які є учасницями гуртка «Сучасні технології збереження та відновлення здоровʼя жінки». Керівниці проєкту – викладачки акушерства та гінекології Тетяна Гащишин, Людмила Дудра та Світлана Самусь.

У Волинському медінституті зазначають, що підлітковий вік – дуже відповідальний і нелегкий етап життя кожної людини. В цей період змінюється уявлення про себе і навколишню дійсність. Переходячи з дитячого в дорослий світ, підліток ще не належить цілком ні одному, ні іншому; поведінка його часто непередбачувана.

Тож учасники проєкту поставили перед собою завдання: інформувати молоде покоління про те, що не соромно в 12-13 років не почати статеве життя, що інтимні стосунки можуть принести не лише досвід, а і небажану вагітність та інфекції, що передаються статевим шляхом.

Виступи, презентація, анкетування, практичний тренінг сподобались підліткам. Команда планує продовжити роботу в цьому напрямі та чекають запрошень в інші навчальні заклади.

Читайте також: 

Коментар
25/02/2024 Субота
24.02.2024
23.02.2024