У Рівненській обласній дитячій лікарні прооперували підлітка з важким переломом ноги. ФОТО

28 Листопада 2023, 09:51
У Рівненській обласній дитячій лікарні прооперували підлітка з важким переломом ноги 590
У Рівненській обласній дитячій лікарні прооперували підлітка з важким переломом ноги

У Рівненській обласній дитячій лікарні щодня проводять складні оперативні втручання на рівні світових стандартів.

Юний пацієнт із Вараського району поступив до лікарні зі складним переломом нижньої третини правої стегнової кістки зі зміщенням (закритий остеоепіфізеоліз дистального відділу стегнової кістки SH II), повідомляють на фейсбук-сторінці лікарні

Пацієнту провели малоінвазивне втручання, закриту репозицію перелому з фіксацією двома канульованими гвинтами із дистальною різьбою.

«Це все робиться під контролем електронно-оптичного перетворювача (ЕОП), сучасного приладу, що допомагає лікарям під час операції відразу бачити точність своєї роботи», – зазначають медики. 

На світлині тринадцятирічний пацієнт Максим на другу добу після операції зі своїм лікарем Ігорем Яковцем, ортопер-травматологом дитячим, завідувачем ортопедо-травматологічного центру.

Після такого оперативного лікування пацієнт перебуває у стаціонарі лише 1-2 дні. Металофіксатори видаляють після повного зрощення перелому.

Також у лікарні нагадують, що отримати консультацію ортопедів-травматологів Рівненської обласної дитячої лікарні можна за наявності електронного направлення від сімейного лікаря та за умови попереднього запису на прийом.

Коментар
25/02/2024 Субота
24.02.2024
23.02.2024