Працівникам Рівненської обласної екстренки нагадали про алгоритм дій в умовах негоди

27 Листопада 2023, 09:04
Працівникам Рівненської обласної екстренки нагадали про алгоритм дій в умовах негоди 574
Працівникам Рівненської обласної екстренки нагадали про алгоритм дій в умовах негоди

Фахівці Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф опрацьовували алгоритм дій при виїздах до пацієнтів в умовах негоди.

Про це йдеться на сторінці установи у фейсбуці

Якщо у бригади «екстренки» виникнуть проблеми під час доїзду до місця виклику чи медичного закладу через ускладнену погодними умовами дорогу, медики повинні одразу ж повідомляти про це диспетчерам служби 103. Вони ж звернуться до інших екстрених служб за допомогою.

«У нас відпрацьований чіткий алгоритм взаємодії з поліцією та ДСНС у разі виникнення таких ситуацій. Ми повинні бути готовими на всі 100% до будь-яких погодних умов, особливо зараз в осінньо-зимовий період. Адже від вчасного доїзду бригади «екстренки» залежить життя пацієнта», – зазначив в.о директора Рівненського обласного Центру екстреної меддопомоги Олег Гикавчук.

Читайте також: У яких селах Рівненщини можуть працювати мобільні аптечні пункти

Він також наголосив, щоб кожен структурний підрозділ подбав про те, щоб виїзд для авто «екстренки» був у належному стані та розчищений від снігу взимку.

Окрім того, головний інженер з безпеки дорожнього руху Василь Озарчук нагадав водіям про важливість дотримання правил дорожнього руху водіями, а також про необхідність бути уважними і обережними та не ризикувати життям бригади та пацієнтів. Особливо під час ожеледиці чи хуртовини.

Коментар
19/04/2024 Четвер
18.04.2024
17.04.2024