Лікарні Одеської, Миколаївської, Херсонської областей отримали апарати ШВЛ від Угорщини

21 Листопада 2023, 12:57
Лікарні Одеської, Миколаївської, Херсонської областей отримали апарати ШВЛ від Угорщини 879
Лікарні Одеської, Миколаївської, Херсонської областей отримали апарати ШВЛ від Угорщини

Угорщина передала 100 апаратів ШВЛ для українських лікарень на понад три мільйони євро.

Як зазначають у Міністерстві охорони здоров'я, до України передали 100 апаратів ШВЛ, які будуть розподілені між медичними закладами для підсилення відділень інтенсивної терапії. Апарати штучної вентиляції легень надійшли як гуманітарна допомога від Угорщини.

Апарати штучної вентиляції легень передані за координацією представників Угорської Екуменічної Служби. Відповідний меморандум про співпрацю був підписаний наприкінці жовтня. Служба вже понад 25 років надає допомогу як на території нашої держави, так і по іншу сторону кордону, для українців, які покинули свої домівки. Ініціаторкою передачі ШВЛ-апаратів до українських лікарень виступила Юлія Гришина – членкиня депутатської групи міжпарламентських звʼязків із Угорщиною. 

«Ми вдячні за підтримку міжнародних партнерів у покращенні матеріально-технічної бази лікарень. Ці апарати ШВЛ вже розподілені до медзакладів відповідно до їх ролі у спроможній мережі. Зокрема, вони зможуть значно підсилити відділення інтенсивної терапії, які отримують найбільші навантаження у прифронтових областях», – зауважив перший заступник міністра охорони здоров’я Сергій Дубров під час передачі апаратів ШВЛ. 

ШВЛ апарати вже розподілені до Одеської, Миколаївської, Херсонської, Харківської, Дніпропетровської, Київської, Запорізької, Сумської, Тернопільської, Івано-Франківської, Полтавської, Донецької областей, міста Києва та Львова.

Читайте також: У віддалених громадах мобільні бригади центрів контролю та профілактики хвороб проводять щеплення проти COVID-19

 

Коментар
10/12/2023 Субота
09.12.2023
08.12.2023