У Любомлі на «Території здоров’я» медики надали близько 300 безоплатних послуг. ФОТО

30 Вересня 2023, 09:18
У Любомлі на «Території здоров’я» медики надали близько 300 безоплатних послуг 1687
У Любомлі на «Території здоров’я» медики надали близько 300 безоплатних послуг

Активності та заходи в межах «Території здоров'я» відбулися в Любомлі.

Щоб надати якісні медичні послуги більшій кількості людей, зорієнтувати їх на здоровий спосіб життя, команда фахівців центру продовжує виїзні заходи в містах і селах області. Активності, ініційовані головною державною санітарною лікаркою Волині Наталією Янко, цього разу відбулися в Любомлі, повідомляє Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб. 

Їх присвятили до Всесвітнього дня серця. З цієї нагоди центр міста став територією здоров’я та безоплатної медичної допомоги. Вперше за час виїзних заходів відбулися консультації кардіолога та обстеження на флюорографі.

Вітаючи мешканців і гостей Любомля, Наталія Янко наголосила на важливості профілактики. Контроль стану здоров’я та регулярні обстеження дозволяють вчасно виявити і зреагувати на загрозливі для організму симптоми. Зокрема, потрібно стежити за показниками кров’яного тиску, холестерину та цукру в крові – це дієві методи у профілактиці неінфекційних захворювань, зокрема, серцево-судинних. Правильне харчування, контроль своєї ваги, відмова від шкідливих звичок – усе це покращує самопочуття і додає сил.

Головна державна санітарна лікарка Волині також закликала дорослих і дітей зміцнювати імунітет завдяки щепленням проти кору та інших вакцинокерованих інфекцій, як це передбачено Національним календарем. Вакцини для таких щеплень забезпечує держава, вони безоплатні для людей.

Наталія Янко переконана: дбаючи про своє здоров’я, кожен робить внесок у Перемогу. Адже профілактика захворювань або виявлення їх на ранніх стадіях – це зменшення навантаження на медичну систему, котра зараз, насамперед зосереджена на допомозі нашим захисникам і захисницям.

У Любомлі на «Території здоров’я» було надано близько 300 послуг. Зокрема, 25 людей зробили електрокардіограму та проконсультувалися з кардіологом. Сімейна лікарка оглянула 30 людей, стільки ж – окуліст, 16 – дерматолог, десятеро зробили флюорографію. Як завжди, відбувалися вимірювання артеріального тиску, рівня цукру в крові, швидкі тести, вакцинація, консультування щодо здорового харчування, майстер-класи з гігієни рук.

Діти розважалися, малювали, вчилися розрізняти корисну та шкідливу їжу.

Завдяки партнерам із Волинської організації Товариства Червоного Хреста України відбулися заняття з елементами творчості для покращення емоційного стану та зниження рівня стресу, а також навчання з надання домедичної  допомоги.

Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб, його Ковельський відділ і Любомльське відділення дякують за сприяння та підтримку заходу керівництву Любомльської громади і особисто міському голові Роману Ющуку. Також вдячні керівникам і медикам місцевого центру первинної медичної допомоги, котрі надавали послуги на «Території здоров’я».

Зичимо усім волинянам бути здоровими і не забувати, що профілактика рятує життя!

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
13:43
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром