У Ковелі фахівці розповіли містянам про профілактику хвороб серця

27 Вересня 2023, 16:12
У Ковелі фахівці розповіли містянам про профілактику хвороб серця 924
У Ковелі фахівці розповіли містянам про профілактику хвороб серця

У Ковелі фахівці центру контролю та профілактики хвороб провели заходи до Всесвітнього дня серця.

Фахівці центру і його структурних підрозділів продовжують допомагати волинянам дбати про своє здоров’я, зокрема, запобігати серцево-судинним захворюванням. Основна мета цих заходів – звернути увагу, що спосіб життя впливає на стан серцево-судинної системи і наскільки важливо дотримуватися простих правил, щоб зберегти серце здоровим, повідомляють у Волинському обласному центрі контролю та профілактики хвороб. 

Фахівці Ковельського районного відділу завітали до активісток громадської організації «Союз українок». Їм вимірювали артеріальний тиск та концентрацію кисню в крові, розповідали про причини розвитку серцево-судинних захворювань, важливість здорового способу життя, харчування та фізичної активності. Учасниці зустрічі отримали інформаційні матеріали «7 кроків до здоров'я вашого серця».

Також фахівці відділу спільно з викладачами і студентами Ковельського фахового медичного коледжу провели оздоровчо-профілактичну акцію. У парку імені Лесі Українки мешканці й гості міста безкоштовно отримали послуги:

• вимірювання артеріального тиску (з 52-х людей у 32-х виявили підвищення показників);

• зважування на вагах-аналізаторах (27-ро скористалися послугою);

• вимірювання рівня кисню в крові (у жодного з 30 обстежених відхилень не виявлено);

• обстеження на електрокардіографі з подальшою консультацією лікаря (з 25 людей у 10 виявили порушення в роботі серцево-судинної системи, їм надані рекомендації).

Під час акції ковельчанам розповідали про переваги здорового способу життя та фізичної активності, про шкідливість куріння й вживання алкоголю.

Фахівці Маневицького відділення з такими ж меседжами спілкувалися з місцевими школярами, з дорослими та людьми старшого віку. Їм вимірювали артеріальний тиск, роздали пам’ятки про здоровий спосіб життя і запобігання хворобам.

Коментар
10/12/2023 Субота
09.12.2023
08.12.2023