Чи можна отримати безкоштовну медичну допомогу, якщо сімейний лікар виїхав за межі України та не обслуговує пацієнтів

03 Серпня 2023, 09:43
Сімейний лікар 1039
Сімейний лікар

Пацієнт, якщо його сімейний лікар виїхав за межі України та не обслуговує пацієнтів, може отримати безкоштовну медичну допомогу.

Про це розповіла голова Національної служби здоров’я України Наталія Гусак під час прямої телефонної лінії, повідомляють Район.Медицина у Нацсужбі здоров'я. 

«Для цього пацієнт може звернутися до будь-якого найближчого територіально розташованого до вас закладу, який законтрактований із Національною службою здоров'я України (НСЗУ). Щоб дізнатися, який заклад є поблизу, ви можете зайти на сайт nszu.gov.ua. Там є інтерактивна мапа, де позначені всі законтрактовані з НСЗУ заклади і де можна знайти лікарню за потрібною адресою», – зазначила Наталія Гусак.

Або пацієнт може зателефонувати на телефон «гарячої лінії» за номером 16-77 (усі дзвінки на цей номер зі стаціонарних  та мобільних телефонів  безкоштовні) й оператори знайдуть найближчий до вас заклад. 

Якщо ви шукаєте медзаклад на сайті https://nszu.gov.ua/, відкрийте вкладку Е-ДАНІ, перейдіть на АНАЛІТИЧНІ ПАНЕЛІ (ДАШБОРДИ), натисніть на вкладку «Укладені договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій», натисніть на розділ ІІ – «Карта надавачів медичної допомоги з деталізацією за групами послуг» і в графі «Область та Населений пункт» введіть назву вашого міста, вид послуг, напрям, група послуг, форма власності, надавач послуг.

Телефон «гарячої лінії» НСЗУ працює з понеділка по четвер із 9:00 до 18:00, у п’ятницю – з 9:00 до 16:45. 

Коментар
10/12/2023 Субота
09.12.2023
08.12.2023