В Україні хочуть побудувати чотири реабілітаційні центри на основі найкращих сучасних практик

09 Липня 2023, 13:12
Реабілітація 1167
Реабілітація

В Україні має бути побудована галузь реабілітації із застосуванням найкращих сучасних практик. Наразі уряд ставить перед собою ціль, аби всі, хто постраждав від російської агресії, могли повернутися до повноцінного життя. 

Про це Денис Шмигаль повідомив під час наради з очільниками МОЗ, Міноборони, Мінсоцполітики, Мінветеранів та військовими, пише МОЗ.

Зокрема учасники обговорили плани й напрацювання у сфері реабілітації й одностайно підтримали озвучену Президентом України у Новій українській доктрині тезу про те, що в Україні має бути побудована галузь реабілітації із застосуванням найкращих і сучасних практик.

«На виконання завдання Президента працюємо над створенням великих реабілітаційних центрів національного рівня, які поєднуватимуть фізичну та психологічну реабілітації. У планах побудувати щонайменше чотири таких центри», – зазначив Премʼєр-міністр Денис Шмигаль.

Нині у лікарнях працюють мультидисциплінарні команди, куди входять лікарі, протезисти, соціальні співробітники та інші. Міноборони розробило стратегію реабілітації військовослужбовців.

Розвиваються також реабілітаційні кластери, напрями політравми тощо. Триває співпраця з партнерами та світовими виробниками, аби вони інвестували в цю галузь та створювали свої виробництва в Україні.

У планах – розширити державне замовлення на спеціальності, повʼязані з реабілітацією. 

Нагадаємо, напередодні МОЗ повідомляло, як отримати безоплатну реабілітаційну допомогу.

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром