У Володимирському ТМО пояснили, чому важливо в перші чотири години доставити пацієнта з інсультом до лікарні

За даними Всесвітньої організації боротьби з інсультом щорічно у всьому світі інсульт реєструється майже у 14 мільйонів людей. Інсульт посідає друге місце в Україні серед причин смертності та залишається провідною причиною інвалідизації населення.
Тромболітична терапія – лікування, яке направлене на розчинення тромбу всередині судини за допомогою лікарських засобів — тромболітиків, пишуть на сторінці Володимирського ТМО у фейсбуці.
Важливо пам'ятати що час, за який потрібно встигнути відновити кровотік в артерії після інсульту і зупинити загибель клітин головного мозку («терапевтичне вікно») – чотири години.
Використовують тромболізис при лікуванні емболії легенів, флеботромбоз, інфаркту міокарда, а також коронарного тромбозу.
Як повідомляють неврологи ТМО, зараз значно збільшилася кількість пацієнтів з мозковими крововиливами.
Що відчуває пацієнт, в якого інсульт
Раптовий сильний головний біль (подібний до сильного удару), блювання, гіперемія обличчя, психомоторне збудження, порушення свідомості.
Чим раніше відбувається госпіталізація і розпочато лікування інсульту, тим оптимістичніший результат для хворого!
На цьому наголошують лікарі Володимирського територіального медичного об'єднання.
Якщо ви запідозрили в родича чи близької людини інсульт, негайно телефонуйте 103, або безпосередньо у приймальне відділення Володимирського ТМО: 0631381172. м. Володимир, вул. Шпитальна (Павлова), 20
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром