У Маневичах вчилися реагувати на ядерну небезпеку. ФОТО

29 Червня 2023, 16:02
У Маневичах вчилися реагувати на ядерну небезпеку 502
У Маневичах вчилися реагувати на ядерну небезпеку

Фахівці Волинського обласного центру контролю та профілактики хвороб і Маневицького відділення провели спільне навчально-тренувальне заняття з реагування на ядерну небезпеку.

Вони опрацювали алгоритм дій при виникненні надзвичайної ситуації від оповіщення групи швидкого реагування (ГШР) радіаційного спостереження і дозиметричного контролю до виконання завдань, порядку поведінки на межі території відповідальності, повідомляють у Волинському обласному центрі контролю та профілактики хвороб. 

Під час навчань провели виїзд на маршрут, екіпірування групи (навчання одягання та знімання засобів індивідуального захисту).

Група швидкого реагування зробила заміри рівнів потужності експозиційної дози радіоактивного випромінювання та відібрала взірці.

Отримані дані члени групи передавали представникам відповідних структур.

На основі опрацювання даних були ухвалені рішення, підготовлені рекомендації для населення.

Роботу групи швидкого реагування на всіх етапах аналізували головний державна санітарна лікарка області Наталія Янко і завідувачка відділу моніторингу та реагування на небезпеки Волинського обласного центру контролю та профілактики хвороб Людмила Тимощук.

 

 

Коментар
25/02/2024 Субота
24.02.2024
23.02.2024