У Львівському «Охматдиті» оперуватиме дітей відомий пластичний хірург із Німеччини

21 Червня 2023, 09:06
У Львівському «Охматдиті» оперуватиме дітей відомий пластичний хірург із Німеччини 459
У Львівському «Охматдиті» оперуватиме дітей відомий пластичний хірург із Німеччини

До «Охматдиту» приїхав відомий пластичний хірург із Німеччини Клаус Екснер.

Із благочинною місією лікар приїхав вже 11 раз. Цього разу на п'ять днів. Оперативні втручання проведуть для діток, які страждають від вади – вродженого птозу повік. А також проведуть консультації, йдеться на сторінці Львівської обласної клінічної лікарні «Охматдит» у фейсбуці

«Дітки потребують допомоги постійно. Особливо, у такий складний час. Така співпраця із медиками «Охматдиту» є дуже корисною. Ми оглядаємо дітей спільно. Дуже хороші лікарі тут», – сказав Клаус Екснер.

«Клаус Екснер робить ці операції за своєю методикою - підвішування верхньої повіки до мʼяза чола. Або підбирає інші методики враховуючи ситуацію дитини. Це для нас також навчання з медичної та колегіальної точку зору. Це цікава співпраця. Далі ми таких діток спостерігаємо і ведемо у післяопераційному періоді», – зазначила лікар-офтальмолог Андріана Патер.
«Дуже добре, що є змога оперувати дітей України із фахівцем у цій справі – Клаусом Екснером, який саме таких втручань зробив дуже багато. Відтак, ми переймаємо досвід та різні методики від нього», – сказала завідувач офтальмологічного відділення Наталя Гудима.

Медики львісського Охматдиту дякуємо за сприяння у співпраці із пластичним хірургом Німеччини Клаусом Екснером головному комбустіологу Головного управління охорони здоров’я (Департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА) Львівської обласної військової адміністрації Василю Савчину.

Коментар
13/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024