Україна отримала від ЮНІСЕФ майже 157 тисяч доз вакцини від поліомієліту

20 Червня 2023, 12:07
Україна отримала від ЮНІСЕФ майже 157 тисяч доз вакцини від поліомієліту 588
Україна отримала від ЮНІСЕФ майже 157 тисяч доз вакцини від поліомієліту

В Україну доставили 156 960 тисяч доз вакцини проти поліомієліту.

Інактивовану поліомієлітну вакцину (ІПВ) на підтримку Національної програми імунізації в Україні доставив UNICEF Ukraine, повідомляє у МОЗ

«Загроза поширення поліомієліту залишається і навіть посилилася через війну, оскільки ще щонайменше 144 тисячі щеплень не вдалось зробити в рамках кампанії форсованої імунізації з вакцинації дітей проти поліомієліту. Тому важливо забезпечити послугою з вакцинації всіх дітей, які її потребують», – зазначає головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

Доставлена вакцина буде розподілена між областями для проведення рутинної вакцинації.

Читайте також: Рівненська область лідирує у вакцинації від поліомієліту

Поліомієліт – інфекційне захворювання, спричинене вірусом поліомієліту, який вражає нервову систему та може призвести до паралічу або навіть смерті. Захворіти на поліомієліту можуть усі невакциновані – і дорослі, і діти. Ліків проти поліомієліту не існує, але йому можна ефективно запобігти вакцинацією.

Шість доз вакцини проти поліомієліту — у 2 місяці, 4 місяці, 6 місяців, 18 місяців, 6 років і 14 років — забезпечують захист на все життя. Проте коли планові щеплення пропускаються, цей захист суттєво знижується, тому дуже важливо їх надолужити.

Нагадаємо, Україну виключать з переліку країн, де є інфіковані поліомієлітом, та закриють спостережну місію

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром