У Волинській обласній дитячій лікарні офтальмологи прооперували хлопчика, в оці якого застряг дріт

25 Травня 2023, 14:56
У Волинській обласній дитячій лікарні офтальмологи прооперували хлопчика, в оці якого застряг дріт 336
У Волинській обласній дитячій лікарні офтальмологи прооперували хлопчика, в оці якого застряг дріт

У відділенні офтальмології з центром хірургії ока Волинської обласної дитячої клінічної лікарні успішно прооперували хлопчика, в оці якого застряг дріт із батога.

Зір вдалося відновити до 100%, йдеться на сторінці Волинського обласного перинатального центру у фейсбуці

Як зазначають медики, травми ока бувають надзвичайно різноманітні. Від легких, що не впливають на зір, до тяжких, які вимагають оперативного лікування. Тому лікарі дають поради, як діяти у випадках поранення очей з наявністю сторонніх тіл, адже практично ніхто не застрахований від такого випадку. Тому усім варто знати, як поводитись у таких ситуаціях.

Найчастіше сторонні тіла потрапляють в око при роботі з металом, користуванні бензопилою, «болгаркою», газонокосаркою та іншими приладами, що надають уламкам високої швидкості. Тому в таких випадках необхідно користуватись захисними окулярами.

Якщо ви бачите стороннє тіло, що частково чи повністю знаходиться в очному яблуці чи вколочене в оболонки ока, не намагайтеся самостійно його видалити. Це дуже небезпечно, оскільки може призвести до додаткової травматизації структур ока та занесення інфекції. Видалення стороннього тіла повинно проводитись лише в умовах медичного закладу.

Якщо стороннє тіло потрапило в око, можна спробувати його звідти вимити. Якщо це не вдається, потрібно накласти пов’язку на око і доправити пацієнта в медичну установу. За можливості, в око можна закрапати знеболювальні краплі та краплі з антибіотиком.

Також медики нагадують, що в установі цілодобово надається допомога дітям з травмами очей, повік та орбіти. Лікарі просять не зволікати і при пораненнях органу зору вчасно звертатись за спеціалізованою допомогою.

Коментар
28/05/2023 Неділя
28.05.2023
27.05.2023
26.05.2023