У Дубні лікарня має стати кластерною та отримати ангіограф

17 Травня 2023, 15:47
Дубенська лікарня 921
Дубенська лікарня

Дубенська лікарня в третьому етапі медичної реформи має отримати статус кластерної.

Про це йшлося під час зустрічі директора Департаменту цивільного захисту та охорони здоров'я Рівненської ОВА Олега Вівсянника та народного депутата Олександра Аліксійчука з міністром охорони здоров’я України Віктором Ляшком, пише газета «Медичний вісник». 

Під час зустрічі обговорили низку важливих питань в галузі охорони здоров’я Рівненщини, зокрема, підтримку закладів охорони здоров’я від профільного міністерства, та окремо зупинилися на проблемах. Так, обговорювався перехід до кластерних лікарень області, одна з яких має бути створена у м. Дубно на базі КНП «Дубенська міська лікарня».

Серед інших питань – шляхи оптимізації та правильного менеджменту функціонування закладів охорони здоровʼя м. Дубно, створення територіального медичного обʼєднання як складової успіху реформи медицини в Україні загалом та на Дубенщині зокрема.

Незабаром в Дубенській міській лікарні стане доступною послуга на апараті ангіограф, який закуплено за рахунок коштів державного бюджету. У подальшому – створення нових умов для розширення медичних послуг для населення.

Коментар
25/02/2024 Субота
24.02.2024
23.02.2024