Медики Рівненщини обмінювалися досвідом роботи під час війни. ФОТО

10 Травня 2023, 15:08
Медики Рівненщини обмінювалися досвідом роботи під час війни 478
Медики Рівненщини обмінювалися досвідом роботи під час війни

Представники трьох медзакладів Рівненщини взяли участь у програмі «Обмін досвідом медзакладів під час війни».

Як пише газета «Медичний вісник», у заході взяли участь заступниця начальника управління розвитку меддопомоги Департамент цивільного захисту та охорони здоров'я населення РОДА Тетяна Мельник, медична директорка з терапії Рівненської обласної клінічної лікарні імені Юрія Семенюка Лариса Верещук, менеджерка з антикризового управління КНП «ЦПМСД «Ювілейний» Рівненської міської ради Валентина Дука та голова правління ГО «Мережа 100 відсотків життя» Рівне Юрій Лазаревич.

 

Захід відбувся у рамках ініціативи Благодійного фонду Пацієнти України (Оксана Мусієнко). Мета заходу – забезпечити усіх пацієнтів країни ефективним лікуванням, залучаючи активістів для впливу на державні закони і політику.

«У триденному заході взяли участь представники з 18 закладів охорони здоров‘я 11 областей України, – каже Тетяна Мельник. – Проєкт покликаний об’єднати сили лікарів, пацієнтів та громад для покращення взаємодії між усіма ланками і підвищення пацієнторієнтованості медичних послуг. Формат заходу – це коли працювали «коаліції»: представник власника, представник менеджменту лікарні, представник пацієнтської громади. Протягом трьох днів учасники ділилися між собою досвідом з реалізації та втілення змін, опрацювали плани та ідеї для розвитку кожен у своєму медичному закладі. Ми шукали як підвищити доступність медичних послуг у Рівненській обласній клінічній лікарні імені Юрія Семенюка»

Людина - на першому місці

У перший день нас сонячно та надзвичайно тепло зустрів Ужгород, - із захопленням ділиться своїми враженнями Валентина Дука. – Щира радість від зустрічі з давніми друзями-колегами по різних проєктах та знайомство з прогресивними представниками медичних закладів, пацієнтських організацій та влади, які прагнуть змін та щодня роблять чималі кроки по їхньому впровадженню, результатом яких буде медицина, дійсно доступна для всіх. Далі було знайомство з роботою приватної лікарні МК «Prevention», яке надихнуло на деякі ідеї для нашого закладу».

На другий день – виступ з презентацією про роботу 24/7 керівника Вікторії Покоєвчук-Зрайко та всього колективу над впровадженням змін для покращення якості медичної допомоги в КНП ЦПМСД «Ювілейний», які націлені на дотримання нашої цінності «людина – на першому місці».

Виступи інших спікерів-керівників медичних закладів «вторинки» і «третинки» дали надію, що лікарні без благодійних внесків та довгих списків з ліками, рушниками та милом – це реально і це вже є.

На третій день зустрічі відбулося знайомство з роботою наших колег з «первинки» – медичного центру «Сім'я» в м. Мукачево та його професійним колективом на чолі з директором Мирославою Чубірко. Приємна зустріч в чудовому закладі.

Тож 11 команд коаліцій з різних міст України вже заряджені успішними інсайтами, опрацювали плани та ідеї для розвитку своїх медичних закладів.

Коментар
18/04/2024 Четвер
18.04.2024
17.04.2024