На час війни рецептурні ліки відпускатимуть як за електронними, так і паперовими рецептами

26 Березня 2023, 11:23
На час війни рецептурні ліки відпускатимуть як за електронними, так і паперовими рецептами 1558
На час війни рецептурні ліки відпускатимуть як за електронними, так і паперовими рецептами

Протягом повномасштабної війни в Україні всі рецептурні ліки будуть відпускатися як за електронними, так і паперовими рецептами.

Про це заявила заступниця міністра охорони здоров'я Марія Карцевич під час інформаційного телемарафону, коментуючи запуск електронних рецептів.

«Ми не розширюємо перелік препаратів, які стають рецептурними, тобто ті ліки, які вживалися за призначенням лікаря, вони і вживатимуться за призначенням лікаря. Ми говоримо про те, що до інструменту паперового рецепта додаємо новий інструмент – електронний рецепт. Розуміючи те, що в нашій країні триває воєнний стан, можуть бути перебої з електроживлення, доступом до інтернету тощо, у нас вводиться перехідний період - будуть діяти і паперовий, і електронний рецепти. На прийомі у лікаря пацієнт зможе сам обрати, який рецепт він хоче. Такий перехідний період буде діяти на час повномасштабної війни в Україні», - сказала вона.

Перехід українців на електронні рецепти міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко анонсував ще навесні 2022 року. І з 1 квітня цього року відпуск всіх рецептурних ліків почне здійснюватися за електронним рецептом.

Читайте також: Аптеки Рівненщини з 1 квітня продаватимуть рецептурні ліки за е-рецептом

Що варто знати волинянам про е-рецепт на ліки

На Рівненщині створили експертну групу, яка формуватиме спроможну мережу лікарень

Коментар
29/05/2023 Понеділок
29.05.2023