Як відбувається реабілітація після артроскопії колінного суглоба: роз'яснення лікаря-ортопеда з Луцька

24 Березня 2023, 15:04
Як відбувається реабілітація після артроскопії колінного суглоба: роз'яснення лікаря-ортопеда з Луцька 1085
Як відбувається реабілітація після артроскопії колінного суглоба: роз'яснення лікаря-ортопеда з Луцька

Артроскопія – хірургічний метод лікування колінного суглоба. 

Як і після будь-якого оперативного втручання, після артроскопії необхідно відновити організм, роз'яснює на сторінці медичного центру реабілітації учасників бойових дій Луцької міської територіальної громади лікар ортопед-травматолог Віталій Ліберний. 

Реабілітація після артроскопії – дуже важливий етап лікування. У післяопераційний період рекомендується дотримуватися вказівок лікаря-ортопеда. Залежно від характеру і сили пошкодження, лікар призначає курс реабілітації.

Загальні правила допоможуть значно прискорити процес одужання. На початку важливо не навантажувати хвору ногу, для перерозподілу ваги використовуються милиці. Їх застосування може знадобитися від кількох тижнів до кількох місяців в залежності від тяжкості. Не допускайте отримання травм, будьте обережні під час руху і якщо є сумніви, що ви не впораєтеся, з тим чи іншим рухом краще почекати.

Реабілітація після артроскопії полягає в поступовому збільшенні фізичної сили та витривалості організму. В якості відновлювальних процедур рекомендується велотренажер, гімнастика, заняття в басейні під контролем фахівця з реабілітації. Потрібно виконувати вправи, що виключають різкі і сильні рухи. 

Підвищення навантаження контролює лікар та реабілітолог, без їх рекомендацій самостійно змінювати план реабілітації заборонено. Передчасне збільшення фізичного навантаження може привести не тільки до погіршення стану, але і повторних травм

Коментар
28/05/2023 Неділя
28.05.2023
27.05.2023
26.05.2023