Волинська екстренка здобула міжнародну нагороду

03 Лютого 2023, 16:35
Волинська екстренка здобула міжнародну нагороду 931
Волинська екстренка здобула міжнародну нагороду

Платинову відзнаку премії EMS Angels Awards колективу Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф вручили за видатні досягнення у догоспітальному лікуванні інсульту.

Angels Initiative – це міжнародний проєкт зі створення глобальної мережі центрів, що спеціалізується на інсультах. Ця недуга у світі вважається однією з головних причин смертності та інвалідності, тому вкрай важливо надати пацієнтові вчасну кваліфіковану допомогу. Торік у рамках згаданої програми українські бригади екстреної медичної допомоги пройшли серію навчань з надання медичної допомоги при гострих порушеннях мозкового кровообігу відповідно до європейських стандартів, повідомляють на сайті Волинської обласної ради. 

Швидкість і якість надання екстреної медичної допомоги при інсультах оцінювали під час конкурсу, в якому взяли участь майже 60 бригад з 9 країн. Результати змагань оголосили під час Європейського конгресу екстреної медицини: волинську екстренку визнали найкращою в Україні та відзначили платиновою відзнакою.

Керівник обласної комунальної установи Володимир Шмаль зазначив, що навчання медичних працівників ВОЦЕММК з ключових питань діагностики та лікування гострого мозкового інсульту тривало не один рік. Близько 10 років тому волинська екстренка однією з перший в Україні почала застосовувати тромболізисну терапію на догоспітальному етапі, що суттєво підвищувало шанси хворих на відновлення. Тільки за 2022 рік бригадами ЕМД здійснено трошки не 4 тисячі виїздів до пацієнтів з підозрою на гостре порушення мозкового кровообігу, 92% з них доставлено на госпіталізацію.

Волинський центр ЕМДМК системно працює над підвищенням кваліфікації медперсоналу та зміцненням матеріально-технічної бази, в тому числі із залученням міжнародних інституцій. Процес вдосконалення не припиняється навіть під час війни. Тож результат цілком очікуваний. Волинська обласна рада вітає колектив з черговою заслуженою нагородою.

Коментар
26/03/2023 Субота
25.03.2023
24.03.2023