СБУ підозрює посадовицю Держлікслужби у сприянні завозу фальсифікованих ліків на 32 мільйона гривень

02 Лютого 2023, 19:45
СБУ підозрює посадовицю Держлікслужби у сприянні завозу фальсифікованих ліків на 32 мільйона гривень 795
СБУ підозрює посадовицю Держлікслужби у сприянні завозу фальсифікованих ліків на 32 мільйона гривень

Служба безпеки повідомила про підозру керівниці одного з департаментів Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками, яка сприяла завезенню в Україну та продажу фальсифікованих ліків.

Правоохоронці викрили та заблокували протиправний механізм потрапляння на український ринок великої партії неякісних іноземних ліків на загальну суму понад 32 мільйони гривень, йдеться в телеграм-каналі Служби безпеки України.

Заходи з викриття правопорушників здійснювали співробітники Служби безпеки спільно з представниками Нацполіції Києва за процесуального керівництва Київської міської прокуратури.

Слідство встановило, що посадовиця сприяла затвердженню в офіційних документах неправдивих відомостей щодо лікарських засобів на користь приватного підприємця.

Висновки комплексних експертиз підтвердили невідповідність імпортованих ліків нормам законодавства України.

Керівнику комерційної структури та держслужбовиці повідомлено про підозру у вчиненні злочину за ст. 321-1 ККУ (Фальсифікація лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів).

Служба безпеки України продовжує встановлювати всіх осіб, які можуть бути причетні до скоєння правопорушення. Вживаються заходи для вилучення з обігу фальсифікованих лікарських засобів

Коментар
26/03/2023 Субота
25.03.2023
24.03.2023