Скільки мільйонів планують заробити в цьому році три волинські медзаклади

02 Лютого 2023, 11:39
Фінансування лікарень 631
Фінансування лікарень

Члени постійної депутатської комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області погодили фінансові плани комунальних та некомерційних підприємств охорони здоров’я.

Згідно з такими прогнозними документами, серед медичних закладів послуг на найбільші суми планують надати в обласній клінічній лікарні та територіальному медичному об’єднанні захисту материнства і дитинства, повідомляє Волинська обласна рада. 

В обласній клінічній лікарні цьогоріч спрогнозували доходи на рівні 616 мільйонів гривень, з яких 432 мільйона гривень – надходження від підписаних контрактів з Національною службою здоров’я (НСЗУ). Щодо видатків на капітальний ремонт чи будівництво, то їх у медзакладі не передбачають.

Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства в 2023-му році передбачає отримати 472 мільйона гривень, з яких за контракти з НСЗУ – 368 мільйона гривень. Також у медзакладі планують закупити обладнання на майже 2 мільйона гривень та передбачили на проведення капітальних ремонтів 46 мільйона гривень.

Читайте також: В Україні реформують систему проведення медико-соціальної експертизи із встановлення інвалідності

Серед комунальних підприємств обласної ради найбільше надходжень, у розмірі 40 мільйонів гривень, планує отримати санаторій матері і дитини «Пролісок»

Читайте також: Волинь першою в Україні впровадить Національну стратегію щодо туберкульозу на 2022-2025 роки

Коментар
26/03/2023 Субота
25.03.2023
24.03.2023