Чи потрібно догодовувати малюків на грудному вигодовуванні

27 Січня 2023, 17:14
Грудне вигодовування 2298
Грудне вигодовування

Грудне молоко – це найкорисніша, найбезпечніша та найзручніша їжа для вашого малюка.

Материнське молоко є єдиною їжею та напоєм, які необхідні дітям у перші шість місяців життя, йдеться на сторінці ЮНІСЕФ Україна у фейсбуці

Якщо вам здається, що молока стало менше – ні в якому разі не починайте давати дитині суміші, якщо ви не робили цього раніше. Просто частіше прикладайте немовля до грудей. Це допоможе відновити звичний потік молока.
З шести місяців рекомендовано почати вводити прикорм, втім грудне молоко все ще має залишатися основною їжею малюка.

Навіть після повного введення прикорму доцільно годувати дитину грудним молоком після їжі. Якщо ви думаєте, що ваш малюк голодний між прийомами їжі, прикладайте його до грудей. Годуйте дитину на вимогу – так часто, як вона хоче, і так довго, як вона хоче. Частота годувань залежатиме від потреб вашої дитини.

Реагуйте на сигнали голоду у немовлят (https://cutt.ly/w2LRzL0) Також пам’ятайте – грудне вигодовування – це не лише їжа, а й психоемоційний зв’язок, близькість з мамою та заспокоєння.

У міру того як дитина росте, склад вашого молока змінюватиметься відповідно до її харчових потреб. Немовлятам до 6 місяців не потрібно давати воду. Навіть у спекотному сухому кліматі грудне молоко повністю задовольняє потребу дитини в рідині.

Читайте також: Як правильно говорити з дитиною про інвалідність: поради від МОЗ

Що варто знати про стрептококову інфекцію типу А

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром