В Україні працює «гаряча лінія» з питань протезування кінцівок

26 Січня 2023, 10:47
Протезування 1418
Протезування

Для підтримки осіб, які втратили кінцівки та задля впровадження якісних технологій протезування в Україні працює «гаряча лінія» з питань протезування кінцівок.

Подзвонити на «гарячу лінію» можна за номером телефону: 050-177-68-39, повідомляють на сайті Кабінету Міністрів України. 

Спеціалісти гарячої лінії нададуть відповіді на ваші запитання, зокрема:

-  як отримати протез кінцівки в Україні?

-   які протези можливо отримати в Україні?

-   де в Україні виготовляють якісні протези?

-   як підготуватися до протезування?

-   як навчитися користуватися протезом?

 Також, ініціатива сприяє покращенню та розвитку вітчизняної галузі протезування кінцівок.

 Нагадуємо, протезування в Україні є безоплатним, як для цивільних, так і для військових, адже витрати покриває держава. 

Людина, яка має потребу у протезно-ортопедичному  виробі, обирає самостійно із визначеного переліку протезне підприємство. Зі свого боку, підприємство  підбирає та призначає протезно-ортопедичний виріб (засіб реабілітації), який  відповідає функціональним можливостям людини. 

До кожного індивідуального засобу реабілітації підприємство видає настанову щодо експлуатації і талон на гарантійний ремонт. На сьогодні особи, яким визначено потребу у забезпеченні засобами реабілітації забезпечуються ними безоплатно за рахунок державних коштів, в межах граничної ціни на такі вироби.

 Довідково: Protez Hub - Проект Підтримки Протезування в Україні працює в Україні з 2015 року, залучаючи фахівців з США, Великобританії, Канади, Австралії та країн Європи, у партнерстві з міжнародними та українськими фондами, компаніями, підприємствами.

 

Мінсоцполітики, Protez Hub та Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю співпрацюють, щоб більше людей, яким потрібне протезування, дізналися про державну програму забезпечення протезами.

Читайте такожВ Україні вперше пересадили легені без допомоги іноземних лікарів. ФОТО

Коментар
26/03/2023 Субота
25.03.2023
24.03.2023