На Сарненщині обговорили стан вакцинації переселенців

10 Січня 2023, 11:17
На Сарненщині обговорили стан вакцинації переселенців 615
На Сарненщині обговорили стан вакцинації переселенців

На Сарненщині відбулася виїзна нарада керівників закладів охорони здоров'я, на якій обговорили стан вакцинації переселенців, які знайшли прихисток на Рівненщині.

Про це повідомляє Департамент цивільного захисту та охорони здоров'я населення Рівненської ОВА.

Проєкт  виїзду мобільних бригад для надання послуги з вакцинації не лише в місцях масового перебування, а й для тих, хто проживає в приватних господарствах підтримує Всесвітня Організація Охорони Здоров’я.

Нарада відбувалася на Сарненщині за участю Романа Сафонова, головного державного санітарного лікаря Рівненської області, Любові Мацигон, першої заступниці голови Сарненської райдержадміністрації, Ольги Максимук,  директорки КНП «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги», Івана Караїмчука, директора КНП «Володимирецька багатопрофільна лікарня», Тетяни Поліщук, директорки КНП «Гощанський центр первинної медико-санітарної допомоги», Вікторії Островець, директорки Дубровицький Центр ПМСД, Людмили Країнської, завідувачки відділення антимікробної резистентності та інфекційного контролю, координаторки з логістики вакцини Рівненський обласний центр контролю та профілактики хвороб ДУ «Рівненський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».

На нараді медики обговорили актуальність, формування прихильності та дорожню карту впровадження проєкту.

«Як бачите, повітряна тривога не завадила роботі. З такою командою ми приречені на успіх!»- зазначила заступник директора Департаменту ЦЗ та ОЗ населення РОДА Олена Гандзюк.

 

Коментар
30/03/2023 Четвер
30.03.2023