Після смерті жителька Нововолинська стала доноркою нирок для двох людей. ФОТО

20 Листопада 2022, 10:40
Після смерті жителька Нововолинська стала доноркою нирок для двох людей 1001
Після смерті жителька Нововолинська стала доноркою нирок для двох людей

Нововолинські лікарі спільно з медиками Першого медичного об’єднання міста Львів вкотре провели вилучення нирок та трансплантацію органів двом пацієнтам.

Донором посмертно стала 66-річна мешканка Нововолинська, йдеться на сторінці Нововолинської центральної міської лікарні.

Жінка була госпіталізована в Нововолинську ЦМЛ з діагнозом внутрішньо-мозковий крововилив. На жаль, життя обірвалося.

Після того, як лікарі діагностували смерть мозку, рідні дали дозвіл на трансплантацію органів для порятунку інших людей.

Перед операцією медики створили «коридор пошани» та вшанували хвилиною мовчання на операційному столі жертовний вчинок, віддячуючи таким чином рідним та жінці за згоду на посмертне донорство.

Трансплантологи Першого територіального медичного об’єднання спільно з хірургами Нововолинської лікарні вилучили нирки, одразу транспортували у спеціальному боксі до Львова та успішно пересадили двом жінкам.

Вони перебували на гемодіалізі і трансплантація нирки була другим шансом на життя. Стан жінок після операції відмінний. Завдяки благородному вчинку, відтепер є змога повноцінно жити.

«Дякуємо трансплант-координаторам Нововолинської лікарні за роботу! Схиляємо голови і дякуємо рідним за таке непросте, але благородне рішення та за врятовані життя», – йдеться у дописі.

Коментар
Код блоку:
03/02/2023 П'ятниця
03.02.2023
02.02.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром