Міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко відвідав дві лікарні на Рівненщині

06 Жовтня 2022, 10:00
Міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко відвідав дві лікарні на Рівненщині 743
Міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко відвідав дві лікарні на Рівненщині

Перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін ознайомив очільника МОЗ із роботою Зарічненської багатопрофільної лікарні та Дубровицької лікарні. 

Зокрема, оглянули хірургічне відділення, рентген-кабінет, лабораторії та інше. Посадовець також поспілкувався з керівниками закладів первинної та вторинної ланки, інформує Рівненська ОВА. 

«Стратегічний підхід, спрямований на розвиток закладу, вміння планувати та приймати управлінські рішення за підтримки держави роблять можливим належне функціонування і забезпечення лікарень навіть у віддалених населених пунктах», – наголосив Віктор Ляшко.

Міністр також зауважив, що попри віддаленість населеного пункту колектив медзакладу організував необхідне місцевому населенню надання медичної допомоги. Також Зарічненська лікарня уклала контракти з Національною службою охорони здоровʼя (НСЗУ) на 2022-ий рік за десятьма пакетами, серед яких: хірургічні операції дорослим і дітям у стаціонарних умовах, хірургічні операції в умовах стаціонару одного дня, медична допомога під час пологів, стоматологічна допомога дорослим і дітям тощо. Загальна ціна договору склала близько 65,7 млн грн.

Загалом з січня по вересень поточного року, надаючи як первинну, так і спеціалізовану медичну допомогу, лікарня отримала від держави фінансування за надані послуги у розмірі понад 50 млн грн.

«Питання доступності медичних послуг – основна мета реформ МОЗ. Працюємо над забезпеченням фахового кадрового потенціалу, аби не тільки покращити надання медичної допомоги, а й вчасно виявити та діагностувати хворобу. Також вносимо зміни у стратегію та спроможну мережу. Миттєво перелаштовуємося під нові виклики, зокрема воєнні та логістичні», - підсумував Сергій Подолін.

Куратор медичної галузі області також нагадав, що на Сарненщині надають консультативну допомогу лікарі з онкологічного центру Луганщини, які через повномасштабне вторгнення вимушені були релокуватися.

Коментар
Код блоку:
09/12/2022 Четвер
08.12.2022
07.12.2022