Як в умовах війни на Рівненщині допомагатимуть хворим з туберкульозом та ВІЛ

29 Вересня 2022, 13:16
Як в умовах війни на Рівненщині допомагатимуть хворим з туберкульозом та ВІЛ 555
Як в умовах війни на Рівненщині допомагатимуть хворим з туберкульозом та ВІЛ

У Рівному відбувається дводенна робоча зустріч щодо обговорення перспективних напрямів удосконалення доступності та якості надання медичних послуг та психосоціальної підтримки людям, що стикаються з туберкульозом та ВІЛ-інфекцією/СНІДом у Рівненській області.

Про це повідомляє Департамент цивільного захисту та охорони здоров'я Рівненської ОВА.

Мета зустрічі – виробити спільне бачення пріоритетних напрямів співпраці фтизіатричної служби Рівненської області та проекту РАТН «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» з урахуванням викликів та можливостей, обумовлених перебігом та наслідками військової агресії проти України, розбудовою стратегії економічного та соціального відновлення країни на засадах євро-атлантичної інтеграції, поглиблення реформи системи охорони здоров’я.
Серед нагальних завдань – обговорення стану справ щодо забезпечення доступності та якості медичних послуг та психосоціальної підтримки жителів Рівненської області та внутрішньо переміщених осіб, що стикаються з туберкульозом та ВІЛ-інфекцією/СНІДом.
Учасники заходу окреслили тенденції реформи системи охорони здоров’я у контексті положень Закону України №2347, а також програми фінансових гарантій надання безоплатної медичної допомоги на 2023 рік та їх очікуваний вплив на розвиток фтизіатричної служби.

Команда КП «Рівненський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр» представила бачення щодо оптимальних шляхів розвитку допомоги людям, які стикаються з туберкульозом на засадах людино-орієнтованого підходу.

Під час зустрічі виокремлено пріоритетні напрями співпраці між Проектом та РОФМЦ щодо підсилення спроможності Рівненської області у забезпеченні доступної та якісної медичної допомоги та психосоціальної підтримки людям, що стикаються з туберкульозом та ВІЛ-інфекцією/СНІДом.

У роботі взяв участь директор Департаменту ЦЗ та ОЗ населення РОДА Олег Вівсянник.

 

Коментар
Код блоку:
09/12/2022 Четвер
08.12.2022
07.12.2022