Пластичні хірурги зі США за три дні прооперували 37 пацієнтів з бойовими травмами обличчя

25 Вересня 2022, 16:07
Пластичні хірурги зі США за три дні прооперували 37 пацієнтів з бойовими травмами обличчя 507
Пластичні хірурги зі США за три дні прооперували 37 пацієнтів з бойовими травмами обличчя

37 пацієнтів упродовж трьох днів прооперували лицьові пластичні хірурги зі США в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.

Про це повідомляють у МОЗ

В Україну команда спеціалістів із місії «FACE TO FACE» прибула за сприяння Міністерства охорони здоров’я України та Департамент охорони здоров'я Івано-Франківської ОДА в межах гуманітарної програми, створеної в співпраці з American Academy of Facial Plastic and Reconstructive Surgery (AAFPRS) та організацією «Разом з Україною».

Упродовж трьох днів американські пластичні хірурги проконсультували понад 40 пацієнтів: 24 військових з бойовими травмами обличчя, очей, шиї та кісток черепа, 2 працівників поліції й 14 цивільних осіб (серед яких одна дитина), постраждалих внаслідок терористичних дій російської федерації.

37 пацієнтам зробили операції, шість із яких — надскладні, тривалістю майже 12 годин кожна. Операції проводилися на базі відділень мікрохірургії ЛОР органів та нейрохірургії Івано-Франківської обласної клінічної лікарні. Більшість матеріально-технічного оснащення, зокрема розхідні матеріали та титанові протези, які заздалегідь виготовили в 3D-форматі для кожного пацієнта, були забезпечені коштом організації та благодійників.

Також на пряму трансляцію операцій з науковим супроводом Українська асоціація ендоскопічної хірургії голови та шиї приїхало близько 100 лікарів зі всієї України. Це дуже важливо, адже мета цих місій - це теж навчання українських хірургів.

Коментар
Код блоку:
09/12/2022 Четвер
08.12.2022
07.12.2022