У трьох лікарнях Рівного планують розмістити кафедри медичної академії

08 Серпня 2022, 12:35
Рівненська медична академія 364
Рівненська медична академія

На засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства депутати погодили намір укласти договір співпраці між  КЗ ВО «Рівненська медична академія» та трьома медичними підприємствами області.

Зокрема, КП «Рівненська обласна дитяча лікарня», КП «Рівненська обласна клінічна лікарня імені Юрія Семенюка» та «Рівненський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення», повідомляють на сайті Рівненської обласної ради.

Йдеться про розміщення у лікарнях клінічних баз кафедр академії для проведення освітнього процесу.

Декан медико-фармацевтичного факультету Лариса Коробка відзначила, що співпраця з цими медичними підприємствами забезпечить якісну спільну роботу у сфері підготовки, перепідготовки та підвищенні кваліфікації фахівців та підвищить ефективність науково-дослідницької роботи.

В ході засідання депутати розглянули також низку власних питань, що стосуються виконання фінансового плану за перше півріччя 2022 року та звіту керівника про результати фінансово-господарської діяльності за другий квартал 2022 року.

Крім того, рекомендували голові обласної ради винести на розгляд сесії питання про ліквідацію КП «Аптека Ліки» та проєкт рішення про надання дозволу на списання основних засобів, що є спільною власністю територіальних громад області та обліковується на балансі КП «Корецька обласна лікарня відновного лікування».

 

 

 

Коментар
Код блоку:
07/10/2022 П'ятниця
07.10.2022
06.10.2022