У Волинському центрі контролю та профілактики хвороб переказали у червні ЗСУ понад сто тисяч гривень

30 Червня 2022, 16:32
Гроші на армію 697
Гроші на армію

Колектив Волинського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України»  та його структурних підрозділів продовжує надавати допомогу Збройним Силам України.

Про це йдеться на сайті установи. 

Уже чотири місяці працівники центру контролю та профілактики хвороб переказують частину заробітку на підтримку українських захисників. За цей час сума допомоги становить майже 1,6 мільйона гривень. Зокрема, за червень 2022-го переказано понад триста тисяч гривень.

Окрім того, з перших днів війни співробітники установи роблять індивідуальні пожертви на закупівлю необхідних речей та обладнання для ЗСУ, беруть участь у благодійних акціях та допомагають у зборі харчів для мешканців регіонів, де тривають бойові дії і прифронтових територій. Також працівники центру у вільний від роботи час плетуть маскувальні сітки, шиють амуніцію, готують смачні та поживні страви для внутрішньо переміщених осіб та військових.

Волонтерством займається і наша нова колега – Лідія Мельник, лікарка із загальної гігієни вищої кваліфікаційної категорії.  Її попереднє місце роботи – Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб, відділ контролю за неінфекційними захворюваннями. Через місяць після повномасштабного вторгнення військ рф в Україну, зважаючи на загрозу окупації Харкова, пані Лідія переїхала на Волинь, у місто Володимир. Там навчилася плести маскувальні сітки і кікімори для наших військових.

Лідія Мельник, а також всі працівники нашого центру із величезною вдячністю і повагою ставляться до воїнів ЗСУ, котрі ціною свого життя і здоров’я боронять Україну.

 

Коментар
Код блоку:
13/08/2022 П'ятниця
12.08.2022
12:00
11.08.2022