МОЗ отримало19 моніторів стану пацієнта для регіональних фтизіопульмонологічних центрів

24 Червня 2022, 12:13
МОЗ отримало19 моніторів стану пацієнта 201
МОЗ отримало19 моніторів стану пацієнта

Міністерство охорони здоров’я України отримало 19 моніторів контролю життєво важливих показників пацієнта.

Монітори, що фактично дозволяють рятувати життя, потрібні для пацієнтів у важкому стані, які перебувають в палатах інтенсивної терапії та реанімаційних відділеннях.

Обладнання буде передане до Регіональних фтизіопульмонологічних центрів, повідомляє пресслужба Міністерства.

Ці заклади охорони здоров’я координують надання медичної допомоги пацієнтам із туберкульозом в областях, крім того залучені до лікування легеневих хвороб, зокрема, і COVID-19. У частині з цих закладів  допомагають пораненим під час бойових дій.

Оскільки в результаті повномасштабної агресії російської федерації частина інфраструктури закладів знищена, отримане обладнання буде використано для відновлення їхнього функціонування.

Монітори придбані коштом Глобального фонду для реалізації механізму реагування на COVID-19 в межах виконання програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні».

За посиланням можна знайти контакти найближчого фтизіопульмонологічного центру в Україні з адресою, посиланням на сайт/соцмережі, де є весь масив інформації, який може знадобитися для довідок чи консультацій. Попередньо варто зателефонувати до закладу й уточнити графік його роботи.

Дізнатись, де хворим на туберкульоз отримати допомогу під час війни, можна за посиланням.

Коментар
Код блоку:
13/08/2022 П'ятниця
12.08.2022
12:00
11.08.2022