стрічка

Зґвалтування дітей і насильство: окупована Херсонщина перетворюється в другу Бучу

24 Травня 2022, 12:40
На окупованій Херсонщині російські солдати ґвалтують дітей 331
На окупованій Херсонщині російські солдати ґвалтують дітей

рф використовує зґвалтування та сексуальне насильство в інших формах як тактику ведення війни, систематично, повсюдно і з вражаючої жорстокістю.

Про це у своєму телеграм-каналі написала уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова. 

За останню добу на телефонну лінію психологічної допомоги Уповноваженого звернулися особи з Олександрівки Херсонської  області, які надали дозвіл на публікацію інформації про факти сексуального насильства. 

Двоє дівчаток 12 та 15 років зґвалтовані рашистами. 

Дівчинка 6 місяців, росіяни ґвалтували чайною ложкою.

Двоє хлопчиків-близнюків дворічного віку разом з мамою були вдома. Увірвалися 5 рашистів, один тримав матір, решта по двоє гвалтували малюків орально та анально. Діти загинули від отриманих розривів та втрати крові. 

Трирічного хлопчика на очах у матері зґвалтували два рашисти, від отриманих травм дитина померла. 

Сексуальне насильство суворо заборонено статтею 27 Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни 1949 року.

Зґвалтування як військовий злочин є найважчим злочином, а також однією із складових геноциду.

«Прошу заступника Генерального секретаря ООН - Спеціального представника з питань сексуального насильства в умовах конфлікту Прамілу Паттен в рамках свого мандату ініціювати проведення відповідними органами рф розслідування цих фактів та притягнення до відповідальності винних осіб, а також вжиття заходів для попередження вчинення сексуального насильства російськими військами. Закликаю світову спільноту забезпечувати запровадження персональних санкцій проти політичних лідерів, військових командувачів росії та виконавців  цих страшних злочинів!», – написала Денісова. 

Коментар
27/06/2022 Неділя
26.06.2022
25.06.2022
24.06.2022