стрічка

У Володимир-Волинському ТМО можна обстежитися на рак грудей

22 Травня 2022, 13:52
Мамографія 278
Мамографія

Рак грудей на ранніх стадіях досить рідко має характерні симптоми. Людина може почувати себе практично здоровою, а небезпечне захворювання вже прогресує.

Для діагностики різноманітних захворювань молочних залоз жінкам після 40 років рекомендовано щорічно проходити мамографію, яка в усьому цивілізованому світі вважається «золотим стандартом» ранньої діагностики раку молочної залози, йдеться на сторінці Володимир-Волинського ТМО у фейсбуці

Віднедавна, дане обстеження можна пройти в мамографічному кабінеті КП «Володимир-Волинське ТМО» за наявності електронного скерування від вашого сімейного лікаря, гінеколога, хірурга тощо.

Обстеження пацієнтів виконується безкоштовно на сучасному цифровому низькодозовому рентген-апараті.

Мамографія проводиться жінкам після 40 років, якщо збережений менструальний цикл з 7 по 12 день від початку циклу, жінкам в менопаузі – в будь-який час.

Рентгеномамографічні дослідження проводяться згідно попереднього запису в Довідковому бюро, що розташоване за адресою вулиця Павлова, 20, або за номером телефону 0631381172 (у будні з 8:00 до 15:30).

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО МАМОГРАФІЇ?

  • Не використовувати в день обстеження дезодорант;
  • Якщо раніше Вам вже обстежували молочні залози (УЗД/мамографія), рекомендовано взяти з собою на прийом їх результати або рентген-знімки для динамічного спостереження;
  • Звертаємо увагу на те, що проведення процедури передбачає оголення верхньої частини тіла, тож необхідно буде зняти усі прикраси (або просто не одягати їх у день проведення обстеження).
  • Якщо ви виявили ущільнення в грудях, зміни на шкірі, виділення із соска, збільшення підпахвинних лімфовузлів, то, незалежно від давності останнього обстеження, його знову необхідно пройти якомога швидше!

Дбайте про своє здоров’я, а в разі його погіршення не зволікайте з візитом до лікаря.

Коментар
27/06/2022 Неділя
26.06.2022
25.06.2022
24.06.2022