стрічка

На Дубенщині члени добровільних формувань цивільного захисту при громадах пройшли навчання

20 Травня 2022, 09:15
На Дубенщині члени добровільних формувань цивільного захисту при громадах пройшли навчання 253
На Дубенщині члени добровільних формувань цивільного захисту при громадах пройшли навчання

Понад 20 мешканців Дубенського району виявили бажання бути членами добровільних формувань цивільного захисту при громадах. 19 травня вони пройшли інструктаж, щоб убезпечити своє життя під час виконання завдань за призначенням, а саме допомагати у ліквідації наслідків воєнної агресії росії на звільнених територіях держави.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Дубенської РВА.

Волонтерська група з числа викладачів та студентів Дубенського фахового медичного коледжу провела навчання з надання першої домедичної допомоги при станах, що загрожують життю.

Працівники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області ознайомили їх із способами захисту від надзвичайних ситуацій, правилами користування засобами захисту, а також правилами поведінки в зоні надзвичайної ситуації та заходами безпеки під час виконання завдань.

Нагадаємо, що добровільні формування цивільного захисту є тимчасовим добровільним об’єднанням громадян, що утворюється під час загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій для виконання допоміжних робіт.

До складу добровільних формувань цивільного захисту на добровільних засадах включаються громадяни України, які за станом здоров’я придатні до військової служби та не досягли граничного віку перебування військовозобов’язаних у запасі другого розряду.

Щоб долучитися до добровільних формувань цивільного захисту необхідно заповнити анкету ТУТ, у розділі «Я прагну стати добровольцем».

Читайте також: У Рівненській області значно зросла захворюваність на кишкові інфекції

 

Коментар
27/06/2022 Неділя
26.06.2022
25.06.2022
24.06.2022