стрічка

У Турійську допомагали перезарядитися мамам дітей з інвалідністю

15 Травня 2022, 18:55
У Турійську допомагали перезарядитися мамам дітей з інвалідністю 500
У Турійську допомагали перезарядитися мамам дітей з інвалідністю

У Турійську відбулася зустріч жінок, які виховують дітей з інвалідністю.

Вони говорили про те, як емоційно підзарядитися, відшукувати внутрішні сили, знімати стрес під час війни. Про це інформують на сторінці «Турійська територіальна громада: сьогодення» у фейсбук,

У приміщенні Турійського територіального центру за чашечкою ароматного трав'яного чаю відбулося тепле спілкування на важливі для жінок теми. Ініціатором такої зустрічі стала Галина Абрамчук, яка є регіональною представницею від Волині Українського Жіночого Конгресу. Як вона зауважила, жінки повині бути сильними, а в час війни особливо. І сьогодні важливо єднатися й знаходити можливість допомагати нашим військовим, як нині робить багато волонтерів.

Як поновлювати внутрішні сили, знаходити емоційну рівновагу у воєнний час, поділилася психологиня і таролог Людмила Шелест-Малугіна. Війна змусила її, як і багатьох інших, стати переселенкою, покинувши дім в Києві, а чоловік Людмили сьогодні в Збройних силах захищає Україну. Тож жінка поділилася й власним досвідом, як знаходити внутрішній баланс і сили.

А про те, як можна емоційно розслабитися і покращити жіноче здоров'я у територіальному центрі, розповіла Орися Вербинська. Соляна кімната, гімнастична зала, фітопроцедури. Усім цим можуть скористатися сьогодні мешканці громади і внутрішньо переміщені особи.

Приємним бонусом зустрічі стали дарунки від перукарні «Валентина», зокрема її власниці Валентини Підгайної – 20 % знижки на послуги краси. За сприяння ГО «Фемінізм Уа» та ГО Центр – Розвиток демократії від литовської організації Asociacija Lygia учасниці зустрічі отримали засоби гігієни та препарати для жіночого здоров'я. А «підсолодила» зустріч голова районного споживчого товариства Галина Хомик, надавши смаколики.

 

 

 
Коментар
27/06/2022 Неділя
26.06.2022
25.06.2022
24.06.2022