Для медиків екстренки у фронтових регіонах придбали 150 бронежилетів

30 Квітня 2022, 13:48
Бронежилети для медиків 276
Бронежилети для медиків

150 бронежилетів придбані на прохання МОЗ коштом криптофонду.

Про це повідомляють на сайті МОЗ України. 

 Відважні українські лікарі, які щодня в надскладних умовах рятують життя українців, отримають бронежилети для свого захисту. Мова йде про медиків екстреної медичної допомоги, адже саме вони першими виїжджають на виклики та забирають поранених у фронтових регіонах України.

150 бронежилетів, кожен із яких укомплектовано двома бронепластинами ІІІ рівня захисту, закуплені на прохання МОЗ за кошти криптофонду.

«Захист та безпека наших лікарів – один із головних пріоритетів МОЗ під час війни. Ті, хто сьогодні героїчно рятують тисячі життів, самі мають бути захищені. Тому ми наразі активно забезпечуємо бронежилетами медиків, які працюють у бригадах «швидких» і першими виїжджають у місця вибухів та обстрілів, аби надати допомогу постраждалим», – повідомила заступниця міністра охорони здоров’я Марія Карчевич.

За словами заступниці міністра, українські медики, зокрема бригади «швидкої»,  часто стають мішенями для російських терористів. Так, з початку війни від куль та снарядів росіян поранення отримали 44 наших медики, ще 9 було вбито. Тому питання забезпечення необхідним захистом лікарів у фронтових регіонах – одне з першочергових. 

Отримані бронежилети будуть розподілені між закладами екстреної медичної допомоги, які, зокрема, розташовані безпосередньо у зоні бойових дій. 

Нагадаємо, напередодні МОЗ за підтримки Благодійного фонду «100% життя» передав медикам швидкої медичної допомоги 1 000 бронежилетів.

Коментар
31/03/2023 Четвер
30.03.2023