В Україні стартує програма грошової допомоги «Спільно» у співпраці з ЮНІСЕФ

07 Квітня 2022, 16:35
Програма грошової допомоги "Спільно" від ЮНІСЕФ 91506
Програма грошової допомоги "Спільно" від ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ разом із Міністерством соціальної політики України розпочинають багатоцільову програму грошової допомоги для незахищених родин із дітьми, які постраждали через війну та потребують фінансової підтримки

Програми грошової допомоги від ЮНІСЕФ Спільно — це  додаткова підтримка багатодітних українських сімей, які постраждали від війни. На першому етапі допомогу отримають понад 50 тис. сімей з дітьми, йдеться на сайті організації. 

Протягом першої фази Програми ЮНІСЕФ допомагає родинам в Україні, які належать до однієї з двох категорій:

  1. Мають троє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина не досягла двох років на момент подачі заявки;
  2. Мають двоє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина з інвалідністю.

Названі батьки або батьки вихователі також можуть подавати заявку на отримання допомоги, якщо відповідають чинним критеріям. 

У майбутньому перелік вимог до учасників може бути змінений, а перелік категорій — розширений.

Наша команда вже працює, щоб сайт грошової допомоги Спільно працював безперебійно. Вибачте за тимчасові незручності. 

Якщо вам не вдалось заповнити заявку на сайті register.unicef.org (http://register.unicef.org/), будь ласка, спробуйте пізніше. Подача на програму відкрита та не має кінцевої дати подання.  

Ми надамо допомогу кожній родині, яка успішно подала заявку та підпадає під критерії програми.

Умови участі

Якщо ваша родина належить до однієї з указаних категорій і ви відчуваєте потребу в допомозі, вам необхідно зареєструватися на сайті register.unicef.org

Реєстрація та надання деяких даних про вас і вашу родину є необхідною умовою розгляду заявки про отримання грошової допомоги. 

Вашу заявку буде розглянуто фахівцями ЮНІСЕФ та його партнерами щодо її відповідності критеріям Програми. На основі цих даних буде ухвалене рішення щодо надання допомоги. Вам повідомлять рішення, надіславши СМС на вказаний номер. 

Сума грошової допомоги

Сума грошової допомоги на місяць складає 2200 грн на кожного члена сім’ї, але не більше як на п’ять осіб. 

Родина отримає одноразову виплату за три місяці на вказаний банківський рахунок чи дебетову картку протягом 4 тижнів з моменту подання заявки. Переконайтеся, що у вас є доступ до рахунка перед поданням заявки. 

Як розрахувати суму допомоги? 

Кількість членів родини х на 2200 грн х 3 місяці, наприклад:

  • якщо вас четверо, то, виходячи з розрахунку 2200 грн х 4 особи х 3 місяці, ви отримаєте 26400 грн;
  • якщо вас п’ятеро і більше, то ви отримаєте 2200 грн х 5 осіб х 3 місяці, ви отримаєте 33000 грн.

Читайте нижче блок «Запитання та відповіді», щоб дізнатися важливі деталі щодо реєстрації та отримання допомоги або звертайтеся за номером гарячої лінії “Спільно” 0 800 600 017 (безоплатно, працює щодня з 8:00 до 22:00).

Хто може претендувати на участь у програмі?

Протягом першої фази Програми ми допомагаємо родинам в Україні, які належать до однієї з двох категорій:

  • мають трьох і більше дітей віком до 18 років, з яких принаймні одна дитина не досягла двох років;
  • мають двоє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина з інвалідністю.

Названі батьки та батьки вихователі також можуть подавати заявку на отримання допомоги, якщо вони відповідають даним критеріям. 

У майбутньому перелік вимог до учасників може бути змінений, а перелік категорій — розширений. Якщо вам чи вашій родині потрібна допомога в цей скрутний час, реєструйтеся як учасник програми на сайті register.unicef.org.

Більш докладну інформацію про програму можна отримати за посиланням.

Коментарі
12 Квітня 2022, 10:53
У меня не получается подать заявку
12 Квітня 2022, 19:13
Мені цікаво я багатодітна мама і моїй дитині найстаршій 3 роки, то вже програма не підходить Все як завжди нібито допомагають але вибіркого
12 Квітня 2022, 20:18
Я подала заявку 2 тижні тому.Як мені взнати чи можу я розраховувати на вашу допомогу?
12 Квітня 2022, 20:19
Навіщо той код?Або коли надійде смс з вирішенням того буде моїй сім'ї виплата чи ні?
27 Квітня 2022, 21:35
Я подала заявку,у мене троє дітей і найменшому із них сім місяців, три фото з свідоцтва про народження не загружалось,я прикріпила фото двох дітей а на третього написала індетифікаційний код. І хочу у вас запитати чи можна так,чи мені прикріплювати і третю фото? Напишіть будь ласка?
11 Травня 2022, 21:55
Подала заявку 02.04 получила QR code с номером.Уже прошло больше месяца и тишина,под категорию попадаю,трое детей до 18ти лет,самой младшей 1,5 года. На сайте было указано что должна прийти смс с результатом,но его почему-то до сих пор нет.Как узнать результат?
12 Травня 2022, 19:44
Подавали заявку,смс неприходило,як дізнатися чи заявка була зареєстрована?
14 Травня 2022, 06:28
Подали заявку 04.04 22, под программу попадаем, зарегистрировались успешно и пришёл номер с QR кодом и на этом всё. Прошло больше 6 недель и нет никаких смс от них, QR код не работает, на горячей линии ничего по сути не говорят кроме как то, что много заявок. Вообще не понятно будут эти выплаты или нет. Зачем давать людям надежду? Уже ничего не ждём...
16 Травня 2022, 13:17
Ніяк не вдається подати заяву.То фото свідоцтва завелике,то пише заблокований сайт.Підскажіть ,може у когось теж таке було.
19 Травня 2022, 04:15
Подала заявку 03.04.2022, під категорію підпадаємо, так як маю п’ятеро діток, найменшому 4 місяці, перед початком війни, дитинка знаходилась на апараті ІВЛ, так розраховували на цю допомогу. Реєстрація була успішною, прийшов код, так зраділа. Але пройшло вже більше 7 тижнів і ні яких виплат не має. Гаряча лінія нічого не допомагає. Схоже, що нас просто обманули, на жаль.
20 Травня 2022, 11:54
Подала заявку. Заявка прийнята. Але вже закінчилися 4 тижні. Більш того, два тижні тому ніякої відповіді щодо статусу заявки я не отримала. Сказали рівно через 4 тижні. Сьогодні гаряча лінія з приводу виплат просто відключена.
21 Травня 2022, 11:52
Оформила 31.03 звонила на гарячую линию юнисеф сказали что моей заявки нет, на следующий день она появилась, потом снова нет, сегодня есть. Это по какому, почему нет заявок в системе? Люди ждут и больше 4 недель инет, а те кто подавали позже уже получили!!!
22 Травня 2022, 12:52
Подавала заявку 02.04,была принята успешно,получила кюар код а дальше была тишина,на ГЛ говорили только одно:ждите. Уже и не надеялась что выплата прийдёт,но 20.05 всё таки получила помощь,за что очень благодарна ЮНИСЕФ 🙏
25 Травня 2022, 07:25
Подала заявку 04.04.2022 р., отримала номер заявки та qr код. Та нажаль ніяких смс ні з відмовою, ні з ухваленням надання допомоги так і не отримала станом на 25.05.2022.
26 Травня 2022, 07:59
Подала заявку ещё 30.04 получила номер заявки и код.Нет ни смс ни звонка ничего
29 Травня 2022, 18:57
Подала заявку ещё 13.04 получила номер и код. Нет ничего ни смс ни звонков. На горячей линии говорят что людей много ожидать. Так как же 4 недели?
01 Червня 2022, 09:14
Подала заявку 8.04 получила номер код , ничего нет как узнать есть ли заявка вообще или нет?
02 Червня 2022, 11:55
Доброго дня. Заповнила заявку 21 травня. Як дізнатися чи пройшла моя заявка?
03 Червня 2022, 09:24
Подала 12.04.Як дізнатися чи пройшла заявка і коли буде допомога
03 Червня 2022, 13:38
Добрий день, ми на окупованій території,чи можемо отримати допомогу?
03 Червня 2022, 20:53
Всім приві,я оформила заявку 04.04.2022. мені прийшов код,але мої дітки його удалили,я позвонила на г.л. мені скали ще раз оформити,і я ще раз оформила 26.05.2022.і мені повторно прийшов код я позвонила знов на г.л. мені сказали ждіть от нашого оператора звонка,но сьогодні уже 03.06.но ні привітина ні отвєта.І говорять на г.л. що немає Вашої заявки ні одної ні другої.Зовсім совісті немаєте навіщо так дурити людей.Якщо обіцяєте так робіть.
07 Червня 2022, 15:01
Пришло уведомление с номером,как получить эти деньги в Ирпене ?
07 Червня 2022, 15:02
Где можна получить деньги в Ирпене
15 Червня 2022, 17:54
Подала заявку 01 .04 і досі нічого немає
15 Червня 2022, 17:59
Подала заявку 01.04.і досі нічого немає і у мене також четверо деток.
23 Червня 2022, 14:18
Неможливо подати заявку: або the request is blocked або адреса сайту змінена. Зв'яжіться зі мною будь ласка
26 Червня 2022, 07:23
Я подавала заявку 18 травня вона знаходиться на другій фазі розгляду,скільки триває друга фаза розгляду?
09 Липня 2022, 18:42
Я не можу зареєструватися. В мене третя дитина народилася 3 червня цього року. А пише що ми не підходимо по критеріям. Як це зрозуміти? В даний час ми потребуємо допомоги декретні не виплачують ,чоловік без роботи. Як тут бути?
12 Липня 2022, 19:58
Добрый вечер! Хотела спросить как узнать прошла моя заявка на юнисеф или нет? Положена ли мне выплота?
13 Липня 2022, 06:59
Не виходить подати заяву, або вибиває із сайту, або реестрація заблокована, на ГЛ говорять, що сайт працює справно, пробуйте ще раз 🤷‍♀️
22 Липня 2022, 19:12
Дуже вдячна за допомогу від Юнісеф,бажаю вам здоров,я,успіхів та миру на землі.
25 Липня 2022, 16:53
Доброго дня. Не можу оформити заявку. Вкінці вибиває помилку 413.
30 Липня 2022, 03:28
Доброго дня. Віта, пробуйте ще реєструватися. У мене теж декілька раз вибивало помилку, а потім спробувала подати заявку з комп'ютера, а не с телефона, і в мене вийшло. Зараз моя заявка на другій стадії розгляду, подавала 21 червня, 1 липня пришло смс, що моя заявка принята на обробку даних. Бажаю всім добра і миру.
09 Серпня 2022, 08:20
Доброго дня. Моє питання не стосується грошової допомоги. Допоможіть придбати шприц-ручку дитині для гормону росту. В Україні найти не можу.
08 Вересня 2022, 14:26
Доброго дня. Подавала заявку на допомогу 16.06.22. Чи отримаю я допомогу?
13 Вересня 2022, 10:02
Доброго дня.Подавала заявку на допомогу 14.08.22.Чи отримаю допомогу?
13 Вересня 2022, 10:03
Як зрозуміти
14 Вересня 2022, 12:56
Добрий день, 2.08.2022 отримала смс, що моя заявка пройшла перший етап перевірки, і якщо я підлягаю категорії на протязі місяця прийде повідомлення про переказ коштів, але ще нічого не було. Категорії підлягаю, на ГЛ не зверталася, судячи з коментарів вони нічого толком не кажуть
22 Вересня 2022, 20:17
Доброї ночі. Хотіла би узнати правду чи будуть виплати у кінці Вересня? Я подавала 25 Червня заяву, стою до тепер на другому етапі, є такі люди що подали на початку Липні і отримали в кінці Липня! Як це так!??? Скільки можна ще чекати цю допомогу від ваших організацій?
23 Вересня 2022, 18:12
Подавала заявку 21.06 про те що я пройшла перший етап смс прийшла 25.08 але ще коштів неотримала, незнаю чекати чи вже ні
28 Вересня 2022, 16:57
Оформила заявку 1 серпня. 11 прийшла смс. А далі другий місяць другий етап. Хоча у смс написано 4-6 тижнів. Коли будуть нараховувати допомогу?
18 Жовтня 2022, 15:47
Сьогодні отримала юнісефт подавала заявку 3 серпня УРА!!!
26 Жовтня 2022, 10:12
Скажіть народ Вам відповіді дали на ваші коментарі?
26 Жовтня 2022, 10:42
Скажіть якщо оформила допомогу більше трьох місяців назад і коштів немає то це означає що їх і не буде?