стрічка

«Львівщина може перейти у «червону зону» вже за 10-14 днів», – Олег Когут

21 Січня 2022, 16:57
«Львівщина може перейти у «червону зону» вже за 10-14 днів», – Олег Когут 527
«Львівщина може перейти у «червону зону» вже за 10-14 днів», – Олег Когут

Якщо  показники захворюваності на коронавірус, які спостерігають в області протягом останнього тижня, не підуть на зниження, то Львівщина може перейти у «червону» зону епіднебезпеки вже за 10-14 днів. 

Про це розповів регіональний координатор з питань вакцинації від коронавірусної інфекції у Львівській області Олег Когут.

«Епідситуація значно ускладнюється. Більшість захворювань зараз викликані штамом «Омікрон». Так, він певною мірою легко переноситься, але фіксуємо великий ріст захворюваності, значну кількість хворих, а серед них однозначно будуть люди, які переносять хворобу важко. Це тільки початок росту захворюваністю, ще далеко до піка. «Омікрон» вже виявили у восьми областях України. В більшості випадків захворювання проходить легко, але його висока контагіозність призведе до великої кількості захворілих», – зазначив Олег Когут.

Як розповідають на сайті Львівської ОДА, головний вакцинатор області також наголосив, якщо показники, які спостерігають в області упродовж тижня збережуться, то вже за 10-14 днів Львівщина може опинитися у «червоній» епідеміологічній зоні. 

«Ми повинні продовжувати дотримуватися соціальної дистанції, носити маски, утримуватися від відвідування місць, де буває велика кількість людей, при наявності ознак простудного захворювання – залишатися вдома і звернутися до лікаря, проводити гігієну житла і виробничих приміщень (вологе прибирання та провітрювання)», – підсумував Олег Когут.

 

Коментар
18/05/2022 Вівторок
17.05.2022
16.05.2022