стрічка

Кабмін ввів додаткові обмеження в карантинних зонах і скоротив термін дії «жовтих» COVID-сертифікатів

24 Листопада 2021, 17:50
Карантинні обмеження 1556
Карантинні обмеження

Кабінет міністрів запровадив нові обмеження в карантинних зонах. Тепер у «жовтій» зоні всі відвідувачі та персонал громадських закладів повинні бути вакциновані принаймні однією дозою або мати сертифікат про одужання чи негативний тест.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні уряду 24 листопада, пише Бабель. 

Також уряд вирішив скоротити термін дії «жовтих» COVID-сертифікатів про вакцинацію однією дозою — зі 120 до 30 днів.

«Змінено термін дії «жовтого» COVID-сертифікату, який підтверджував проведення принаймні одного щеплення. Він становитиме 30 днів, раніше він був дійсним 120 днів», — зазначив міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко.

Уряд прагне також посилити правила перевірки таких сертифікатів. Їх повинні перевіряти не лише візуально, але й сканувати QR-код. За неналежну перевірку COVID-сертифікатів планують запровадити штрафи у розмірі 34—170 тисяч гривень.

Раніше Міністерство охорони здоровʼя повідомляло, що в Україні пройшов пік захворюваності на COVID-19, а всі показники стабілізуються — регіони поступово виходитимуть із «червоних» зон

Зараз 18 областей та місто Київ перебувають у «червоній» зоні карантину. Жовтими залишаються дві області – Кіровоградська і Тернопільська. 

Читайте також: Джерелом інфікування коронавірусом дітей є нещеплені батьки

Коментар
27/05/2022 П'ятниця
27.05.2022
26.05.2022