стрічка

У Володимирі Центр вакцинації переїде на нову адресу

27 Жовтня 2021, 15:28
У Володимирі Центр вакцинації переїде на нову адресу 211
У Володимирі Центр вакцинації переїде на нову адресу

Центр вакцинації у Володимирі-Волинському з 27 жовтня працюватиме уже не на Павлова, 20, а у культурно-мистецькому центрі, що знаходиться на вулиці Князя Василька, 4. 

Про зміну локації Центру стало відомо 26 жовтня під час спільної наради керівників медичних закладів, поліції та начальників управлінь у міській раді, інформують на сторінці громади у фейсбуці.

Перенесення Центру вакцинації зумовлене необхідністю розмежувати потоки хворих людей на фільтрі лікарні та здорових, які приходять, аби щепитись від коронавірусу. Окрім цього, розташування у центрі міста значно зручніше для більшості жителів.
Працюватиме Центр щодня, без вихідних: з понеділка по п’ятницю з 8-ї до 18-ї години, а у суботу та неділю з 9-ї до 16.30. Попередньо записуватись, аби зробити щеплення, непотрібно. При собі мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.
Як зазначила генеральний директор КП «Володимир-Волинський центр первинної медичної допомоги» Катерина Чубок, у Центрі вакцинації в наявності усі типи вакцин, які представлені в області: Pfizer, Azstrazeneca та CoronaVac. 
Також Катерина Чубок наголосила, що вакцинація – це наразі єдиний дієвий механізм, який захищає від важких наслідків коронавірусу.

Читайте також:  Після одужання від ковіду майже чверть хворих мають проблеми з пам'яттю

Коментар
28/11/2021 Субота
27.11.2021
26.11.2021