стрічка

У МОЗ готують документи, аби розпочати вакцинацію дітей

19 Жовтня 2021, 12:43
Вакцинація дітей 319
Вакцинація дітей

Міністерство охорони здоров’я підготувало документи щодо вакцинації проти коронавірусу дітей у віці від 14 років. Але коли імунізуватимуть підлітків, поки що невідомо.

Про це розповів начальник головного управління Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан, пише 24 канал. На його думку, в Україні необхідна вакцинація підлітків.

«Але це (вакцинація дітей) буде пізніше, тому що триває період оформлення документів – саме цей контингент необхідно вже сьогодні вакцинувати, але це виключно компетенція Міністерства охорони здоров’я впроваджувати ці заходи»,– заявив Рубан.

Поки що в Україні триває масова вакцинація проти коронавірусу для людей у віці від 18 років. В Україні є можливість вакцинувати дитину у віці від 12 років препаратом Comirnaty від Pfizer-BioNTech, але лише в деяких випадках.

Які діти можуть вакцинуватися проти коронавірусу в Україні: перелік

  • Ті, які мають високі ризики важкого перебігу COVID-19 та розвитку ускладнень через супутні хвороби та не мають протипоказань до вакцинації;
  • Виїжджають на навчання або з метою об’єднання сім’ї до країни, де для перетину кордону необхідний сертифікат, що підтверджує вакцинацію проти COVID-19;
  • Є учасниками міжнародних спортивних змагань або інших заходів за кордоном;
  • Приїхали з іншої країни, де отримали першу дозу вакцини Pfizer.

Вакцинація дітей у світі

Тим часом у США, ЄС та Велика Британія вже активно вакцинують підлітків у віці від 12 років. Для імунізації використовують вакцину від компаній Pfizer-BioNTech.

Окрім цього, від 6 вересня на Кубі почали щеплювати дітей у віці від 2 років. Натомість у Словаччині імунізація проти коронавірусу доступна для всіх школярів віком від 5 років. В Ізраїлі також дозволили вакцинувати проти коронавірусу дітей у віці від 5 – 11 років, але лише у тому випадку, якщо у них є серйозні хронічні хвороби, які можуть ускладнити перебіг COVID-19.

 

Коментар
09/12/2021 Середа
08.12.2021
07.12.2021